12" iiyama TF1215MC-B1: IPS, XGA, capacitive, 10P, 540cd/m2, VGA, DP, HDMI, IP65, Ball Drop, čierny
Kód: 20801780006TF12MCBPodrobný popis
12.1’’ PCAP 10pt touchscreen solution for pick-up pointsBuilt into a rugged, edge-to-edge glass bezel the ProLite TF1215MC-B1 guarantees high durability and scratch-resistance, making it perfect for high use public facing applications. Landscape, portrait and face-up orientation ensure flexibility in any type of installation. It can operate in temperatures ranging from -20°C-to 60°C and is IP65 rated, resulting in dust and water resistance from the front making it a reliable solution for pick-up points and kiosks in semi-outside environments like petrol or train stations. For ease of integration, the TF1215MC-B1 can be equipped with optional external mounting brackets (OMK3-1) making it an ideal solution for kiosk integrators, industrial environments, control rooms and interactive multimedia.
PARAMETRY DISPLEJE
Design:Open Frame
Úhlopříčka:12.1", 31cm
Panel:IPS Technology
Nativiní rozlišení:1024 x 768 (0.8 megapixel)
Poměr stran:4:3
Jas:540 cd/m2
Statický kontrast:1000:1
Dynamický kontrast:-
Propustnost světla:85%
Doba odezvy:25ms
Pozorovací úhly:178°/178°
Rozsah barev:16.2 miliónů 6bit
Horizontální synch.:31,4-60KHz
Rozteč bodů.:0.24 mm
Barva:matná černá
DOTYK
Technologie doteku:projective capacitive
Body doteku:10
Metoda doteku:stylus, prst, rukavice
Rozhraní doteku:USB
Tloušťka skla:6 mm
Palm Rejection:-
KONEKTIVITA
*Vstupy analogového signálu: 1x VGA
*Vstupy digitálního signálu:1x HDMI, 1x DisplayPort
*HDCP:ANO
FUNKCE
Maximální provozní doba:neuvedeno
Tvrdost skla:7H
Materiál rámečků:plast
Odolnost:IP65 (zepředu), 60950 Ball Drop Test
Zvláštní funkce:anti-fingerprint coating, touch through-glass
MECHANICKÉ INFORMACE
Orientace:landscape, portrait, face-up
VESA:100x100 mm
OBSAH BALENÍ
*Kabely:power, USB, HDMI, DisplayPort
*Příručky:průvodce rychlým spuštěním, bezpečnostní průvodce
NAPÁJENÍ
Napájecí adaptér:externí
Zdroj:DC 12 V
Odběr energie:10W (0,5W Stand By/Off Mode)
UDRŽITELNOST
Normy:CE, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, cULus, REACH
Energetická třída:F
Další:-
ROZMĚRY A HMOTNOST
Rozměry (ŠxVxH):309 x 248 x 42 mm
Hmotnost:2,1 kg
EAN:4948570118007
Stránky výrobce:https://iiyama.com/gl_en/products/prolite-tf1215mc-b1/
Dodatočné parametre
| Kategória: | Touch Screen |
|---|---|
| EAN: | 4948570118007 |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Barva: | Černá |
| Doba odozvy (ms): | 25 |
| Dotyková obrazovka: | Ano |
| DP počet: | 1 |
| ESD zóna: | Ano |
| Formát obrazu: | Standardní - 4:3, 5:4 |
| FreeSync: | Ne |
| FreeSync 2: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Hmotnost (kg): | 2,1 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 2,1 do 5 kg |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 540 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 501 - 1000 |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB: | Ne |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Kontrast (statický): | 1000:1 |
| Model: | TF1215MC-B1 |
| Modelová rada: | iiyama ProLite |
| Otočenie na výšku - pivot: | Ne |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178°/178° |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ne |
| Rozlíšenie - štandard: | HD |
| Rozlíšenie (šxv): | 1024x768 |
| Rozmer (ŠxVxH mm): | 309x248x42 |
| Rozmer VESA uchytenia: | 100 x 100 mm |
| Rozteč bodů (mm): | 0,24 |
| Spôsob použitia: | Komerční |
| Spotřeba energie (W): | 10 |
| Třída energetické účinnosti: | F |
| Typ obrazovky: | LCD IPS/PLS |
| Uhlopriečka: | menší než 20" |
| Uhlopriečka presná("): | 12,1 |
| Verzia HDMI: | Verze 1.4 |
| VESA standard: | Ano |
| Výškovo nastavitelný stojan: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Zdroj: | Externí |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
