15" iiyama T1532MSC-B1S: PCAP, 10P, FHD, HDMI, DP
Kód: 208017882513Podrobný popis
PROLITE T1532MSC-B1S- 15" kapacitní dotykový displej s 10ti body dotyku*Dotyková technologie – kapacitní
*Odolnost proti poškrábání
*Reproduktory
*VESA
*Ochrana proti vodě a prachu: IP54 (front)
Typ obrazovky: TN
Úhlopříčka [palce]: 15", 38 cm
Rozlišení: 1024 x 768 (0.8 megapixel)
Rozteč bodu [mm]: 0.297 mm
Poměr stran: 4:3
Jas [cd/m2]:
*350 cd/m2
*315 cd/m2 kromě dotekového panelu
Kontrast: 800:1
Odezva [ms]: 8 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 176°/176°
Reproduktory: 2 x 1W
Konektory:
Analogové vstupní porty: VGA x1
Digitální vstupní porty:
HDMI x1
DisplayPort x1
HDCP: ano
DOTYK:
*Touchscreen Technologie: projective capacitive
*Touchpunkte: 10 (HID, pouze s podporovanými OS)
*Metoda dotyku: stylus, prst, rukavice (latex)
*Touch interface: USB
*Podporované OS: Všechny monitory iiyama jsou Plug & Play a kompatibilní s Windows a Linuxem.
Napájení: interní, AC 100 - 240V, 50/60Hz
Spotřeba [W]: 16 W
Stand By režim [W]: 1.5 W odpočinek, 0.3 W vypnutý
Třída energetické náročnosti: E
Montáž na zeď: 100 x 100 mm
Naklápění monitoru: 90° nahoru; 5° dolů
Barva: černá, matná
Rozměry (ŠxVxH mm): 351 x 306.5 x 200 mm
Hmotnost [kg]: 3.7 kg
Obsah balení:
*Kabely: napájecí, USB, HDMI, Audio, DP
*Příručky: uživatelský manuál, instrukce bezpečnosti
*Kryt kabelů: ano
Záruka: 36 měs.
https://iiyama.com/cz_cs/produkty/prolite-t1532msc-b1s/
Dodatočné parametre
| Kategória: | Touch Screen |
|---|---|
| EAN: | 4948570122097 |
| Barva: | Černá |
| Doba odozvy (ms): | 8 |
| Dotyková obrazovka: | Ano |
| DP počet: | 1 |
| Formát obrazu: | Standardní - 4:3, 5:4 |
| Hmotnost (kg): | 3,7 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 2,1 do 5 kg |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 350 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 251 - 400 |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor LAN RJ-45: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Kontrast (statický): | 800:1 |
| Model: | T1532MSC-B1S |
| Modelová rada: | iiyama ProLite |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Otočenie na výšku - pivot: | Ne |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 176/176 |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie - štandard: | HD |
| Rozlíšenie (šxv): | 1024x768 |
| Rozmer (ŠxVxH mm): | 351 x 306,5 x 200 |
| Rozmer VESA uchytenia: | 100 x 100 mm |
| Rozteč bodů (mm): | 0,297 |
| Spôsob použitia: | Komerční |
| Spotřeba energie (W): | 16 |
| Třída energetické účinnosti: | E |
| Typ obrazovky: | LCD TN |
| Uhlopriečka: | menší než 20" |
| Uhlopriečka presná("): | 15 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon repro (W): | 2 W |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 3 Roky |
| Zdroj: | Interní |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
