15,6" iiyama TF1634MC-B8X: IPS, FullHD, capacitive, 10P, 450cd/m2, VGA, DP, HDMI, IP65, čierny
Kód: 20801780006TF16348Podrobný popis
15.6" Full HD 10 point PCAP Open Frame touchscreen featuring IPS Panel Technology and touch through glass functionThe ProLite TF1634MC-B8X uses projective capacitive touch technology, built into an eye catching bezel with edge-to-edge glass. Featuring IPS Panel Technology and Full HD (1920x1080) resolution, it offers natural, highly accurate colours and wide viewing angles. The Touch-Through-Glass function guarantees a seamless and accurate touch response for interactive behind-glass-retail applications. In addition to the superb image quality, the screen comes with an IP65 rating, which means the screen and bezel is totally dust and water resistant, making it a perfect solution for demanding kiosk installations. For ease of integration, the TF1634MC-B8X can be equipped with optional external mounting brackets (OMK1-1) making it an ideal solution for kiosk integrators and Instore Retail.
PARAMETRY DISPLEJE
Design:Edge to edge glass, Open Frame
Úhlopříčka:15.6", 39.5cm
Panel:IPS Panel Technology LED
Nativiní rozlišení:1920 x 1080 @60Hz (2.1 megapixel)
Poměr stran:16:9
Jas:450 cd/m2
Statický kontrast:700:1
Dynamický kontrast:-
Propustnost světla:90%
Doba odezvy:25ms
Pozorovací úhly:178°/178°
Rozsah barev:16.2 miliónů 6bit
Horizontální synch.:30-84KHz
Rozteč bodů.:0.179 mm
Barva:matná černá
DOTYK
Technologie doteku:projective capacitive
Body doteku:10
Metoda doteku:stylus, prst, rukavice
Rozhraní doteku:USB
Tloušťka skla:6 mm
Palm Rejection:-
KONEKTIVITA
*Vstupy analogového signálu: 1x VGA
*Vstupy digitálního signálu:1x HDMI, 1x DisplayPort
*HDCP:ANO
*Reproduktory:NE
FUNKCE
Maximální provozní doba:neuvedeno
Tvrdost skla:7H
Materiál rámečků:plast
Odolnost:IP65 (zepředu)
Zvláštní funkce:anti-fingerprint coating, touch through-glass
MECHANICKÉ INFORMACE
Orientace:landscape, portrait, face-up
VESA:100x100 mm
OBSAH BALENÍ
*Kabely:power, USB, HDMI, DisplayPort
*Příručky:průvodce rychlým spuštěním, bezpečnostní průvodce
NAPÁJENÍ
Napájecí adaptér:externí
Zdroj:DC 12 V
Odběr energie:18W (0,5W Stand By/Off Mode)
UDRŽITELNOST
Normy:CE, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, cULus, REACH
Energetická třída:F
Další:REACH SVHC above 0.1%: Lead
ROZMĚRY A HMOTNOST
Rozměry (ŠxVxH):381 x 230,5 x 46 mm
Hmotnost:2,0 kg
EAN:4948570118342
Stránky výrobce:https://iiyama.com/gl_en/products/prolite-tf1634mc-b8x/
Dodatočné parametre
| Kategória: | Touch Screen |
|---|---|
| EAN: | 4948570118342 |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Barva: | Černá |
| Doba odozvy (ms): | 25 |
| Dotyková obrazovka: | Ano |
| DP počet: | 1 |
| ESD zóna: | Ano |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| FreeSync 2: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Hmotnost (kg): | 2 |
| Hmotnost rozsah (kg): | do 2 kg |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 450 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 401 - 500 |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB: | Ne |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Kontrast (statický): | 700:1 |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | TF1634MC-B8X |
| Modelová rada: | iiyama ProLite |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Otočenie na výšku - pivot: | Ne |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178°/178° |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ne |
| Rozlíšenie - štandard: | Full HD |
| Rozlíšenie (šxv): | 1920x1080 (Full HD) |
| Rozmer (ŠxVxH mm): | 381x230x46 |
| Rozmer VESA uchytenia: | 100 x 100 mm |
| Rozteč bodů (mm): | 0,179 |
| Spôsob použitia: | Komerční |
| Spotřeba energie (W): | 18 |
| Třída energetické účinnosti: | F |
| Typ obrazovky: | LCD IPS/PLS |
| Uhlopriečka: | menší než 20" |
| Uhlopriečka presná("): | 15,6 |
| Verzia HDMI: | Verze 1.4 |
| VESA standard: | Ano |
| Výškovo nastavitelný stojan: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Zdroj: | Externí |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
