16" iiyama T1624MSC-B1: FHD, HDMI, Media Player
Kód: 20801780005T1624MPodrobný popis
*Touch technology - Capacitive*Media player
*IPS Technology
*Full HD
*Speakers
* 24/7
Typ obrazovky: Edge to edge glass - IPS Panel Technology, LED
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 15.6", 39.5 cm
Rozlišení: 1920 x 1080 (2.1 megapixel HD)
Rozteč bodu [mm]: 0.17925 mm
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: matte
Jas [cd/m2]: 450, 385 (touch)
Kontrast: 800:1 (touch)
Odezva [ms]: 25 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 170°/170°
Počet barev: 16.7 mln 8bit
Reproduktory: 2 x 2 W
Touch:
*Touch technology: projective capacitive
*Touch points: 10
*Touch method: finger, glove (latex), capacitive stylus
*Touch interface: USB
Konektory:
* Vstup digitálního signálu: HDMI x1
*Zvukový vstup: Mini jack x1
*USB porty: x2 (2.0)
Napájení: external, DC 12 V
Spotřeba [W]: 7 W
Stand By režim [W]: 0.5 W
Třída energetické náročnosti: E
Montáž na zeď: 100 x 100 mm
Orientace: landscape, portrait, face-up
Barva: černá
Rozměry (ŠxVxH mm): 388 x 245 x 159.5mm
Hmotnost [kg]: 2.6 kg
Záruka: 36 měs.
https://iiyama.com/gb_en/products/prolite-t1624msc-b1/
Dodatočné parametre
| Kategória: | Touch Screen |
|---|---|
| EAN: | 4948570120451 |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Barva: | Černá |
| Doba odozvy (ms): | 25 |
| Doba provozu: | 24/7 |
| Dotyková obrazovka: | Ano |
| DP počet: | 0 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| FreeSync 2: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Hmotnost (kg): | 2,6 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 2,1 do 5 kg |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 385 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 251 - 400 |
| Komponentní video: | Ne |
| Kompozitní video: | Ne |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor LAN RJ-45: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Kontrast (statický): | 800:1 |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | T1624MSC-B1 |
| Modelová rada: | iiyama ProLite |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Otočenie na výšku - pivot: | Ano |
| Povrch displeja: | Matný |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 170/170 |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie - štandard: | Full HD |
| Rozlíšenie (šxv): | 1920x1080 (Full HD) |
| Rozmer (ŠxVxH mm): | 388 x 245 x 159,5 |
| Rozmer VESA uchytenia: | 100 x 100 mm |
| Rozteč bodů (mm): | 0,1792 |
| Spôsob použitia: | Komerční |
| Spotřeba energie (W): | 7 |
| Třída energetické účinnosti: | E |
| Typ obrazovky: | LCD IPS/PLS |
| Uhlopriečka: | menší než 20" |
| Uhlopriečka presná("): | 15,6 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon repro (W): | 4 W |
| Záruka: | 3 Roky |
| Zdroj: | Externí |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
