16" iiyama T1633MSC-B1
Kód: 20801780005T16MSCBPodrobný popis
15.6" vícedotykový monitor PCAP s 10 body, sklem od okraje k okraji a technologií panelu IPS*Dotyková technologie – kapacitní
*Odolnost proti poškrábání
*IP54 (front)
*LED- podsvícení
Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 15.6"
Rozlišení: 1920 x 1080 @60Hz (2.0 megapixel)
Rozteč bodu [mm]: 0.179 mm
Obnovovací frekvence [Hz]: 60 Hz
Poměr stran: 16:9
Jas [cd/m2]: 385 cd/m2 kromě dotekového panelu
Kontrast: 1000:1
Odezva [ms]: 5 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/178°
Počet barev: 16.7 mln
Reproduktory: 2 x 2W
Konektory:
*Digitální vstupní porty: HDMI x1/ DisplayPort x1
*HDCP: ano
*USB HUB: x2 (2.0 (DC5V, 500mA))
DOTYK:
*Touchscreen Technologie: projective capacitive
*Touchpunkte: 10 (HID, pouze s podporovanými OS)
*Metoda dotyku: stylus, prst, rukavice (latex)
*Touch interface: USB
*Podporované OS: Všechny monitory iiyama jsou Plug & Play a kompatibilní s Windows a Linuxem.
*Palm odmítnutí: ano
Napájení: externí, DC 12 V
Spotřeba [W]: 12 W
Stand By režim [W]: 0.5 W
Třída energetické náročnosti: C
Montáž na zeď: 100 x 100 mm
Naklápění monitoru: 90° nahoru; 5° dolů
Barva: černá, matná
Rozměry (ŠxVxH mm): 389 x 284 x 200 mm
Hmotnost [kg]: 3.4 kg
Obsah balení:
*Kabely: napájecí, USB, HDMI
*Příručky: uživatelský manuál, instrukce bezpečnosti
*Ostatní: AC adaptér
*Kryt kabelů: ano
Záruka: 36 měs.
https://iiyama.com/cz_cs/produkty/prolite-t1633msc-b1/
Dodatočné parametre
| Kategória: | Touch Screen |
|---|---|
| EAN: | 4948570122523 |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Barva: | Černá |
| Doba odozvy (ms): | 5 |
| Dotyková obrazovka: | Ano |
| DP počet: | 1 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Hmotnost (kg): | 3,4 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 2,1 do 5 kg |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 385 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 251 - 400 |
| Komponentní video: | Ne |
| Kompozitní video: | Ne |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor LAN RJ-45: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Kontrast (statický): | 1000:1 |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | T1633MSC-B1 |
| Modelová rada: | iiyama ProLite |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Otočenie na výšku - pivot: | Ne |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie - štandard: | Full HD |
| Rozlíšenie (šxv): | 1920x1080 (Full HD) |
| Rozmer (ŠxVxH mm): | 389 x 284 x 200 |
| Rozmer VESA uchytenia: | 100 x 100 mm |
| Rozteč bodů (mm): | 0,179 |
| Spôsob použitia: | Komerční |
| Spotřeba energie (W): | 12 |
| Třída energetické účinnosti: | C |
| Typ obrazovky: | LCD IPS/PLS |
| Uhlopriečka: | menší než 20" |
| Uhlopriečka presná("): | 15,6 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon repro (W): | 4 W |
| Výškovo nastavitelný stojan: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 3 Roky |
| Zdroj: | Externí |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
