17" iiyama T1721MSC-B2: PCAP, 10P, HDMI, repro
Kód: 208017882940B2Podrobný popis
17" touchscreen featuring 10 touch points and PCAP technology*Dotyková technologie – kapacitní
*Odolnost proti poškrábání
*Reproduktory
*VESA
*IPX3 (front)
Typ obrazovky: TN
Úhlopříčka [palce]: 17", 43 cm
Rozlišení: 1280 x 1024 (1.3 megapixel)
Rozteč bodu [mm]: 0.264
Obnovovací frekvence [Hz]: 60
Poměr stran: 5:4
Jas [cd/m2]: 230 cd/m2 kromě dotekového panelu
Kontrast: 1000:1
Odezva [ms]: 5 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 170/160
Počet barev: 16.7 mln
Reproduktory: 2 x 2W
Konektory:
*Analogové vstupní porty: VGA x1
*Digitální vstupní porty: HDMI x1
*Audio Out: Mini jack x1/ Reproduktory 2 x 2W
*HDCP: ano
*USB ports: x1
DOTYK:
*Touchscreen Technologie: projective capacitive
*Touchpunkte: 10 (HID, pouze s podporovanými OS)
*Metoda dotyku: stylus, prst, rukavice (latex)
*Touch interface: USB
*Podporované OS: Všechny monitory iiyama jsou Plug & Play a kompatibilní s Windows a Linuxem.
Napájení: externí, DC 12 V
Spotřeba [W]: 20 W
Stand By režim [W]: 1.5 W
Třída energetické náročnosti: E
Montáž na zeď: 100 x 100 mm
Naklápění monitoru: 70° nahoru; 10° dolů
Barva: černá, matná
Rozměry (ŠxVxH mm): 392.5 x 364 x 198 mm
Hmotnost [kg]: 4.4 kg
Obsah balení:
*Kabely: napájecí, USB, HDMI
*Příručky: uživatelský manuál, instrukce bezpečnosti
*Ostatní: AC adaptér, mylarový list (pro VESA držák)
Záruka: 36 měs.
https://iiyama.com/cz_cs/produkty/prolite-t1721msc-b2/
Dodatočné parametre
| Kategória: | Touch Screen |
|---|---|
| EAN: | 4948570120659 |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Barva: | Černá |
| Doba odozvy (ms): | 5 |
| Dotyková obrazovka: | Ano |
| DP počet: | 0 |
| Formát obrazu: | Standardní - 4:3, 5:4 |
| Hmotnost (kg): | 4,4 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 2,1 do 5 kg |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 230 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 100 - 250 |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor LAN RJ-45: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Kontrast (statický): | 1000:1 |
| Model: | T1721MSC-B2 |
| Modelová rada: | iiyama ProLite |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Otočenie na výšku - pivot: | Ne |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 160/170 |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie - štandard: | HD |
| Rozlíšenie (šxv): | 1280x1024 |
| Rozmer (ŠxVxH mm): | 392,5 x 364 x 198 |
| Rozmer VESA uchytenia: | 100 x 100 mm |
| Rozteč bodů (mm): | 0,264 |
| Spôsob použitia: | Komerční |
| Spotřeba energie (W): | 20 |
| Třída energetické účinnosti: | E |
| Typ obrazovky: | LCD TN |
| Uhlopriečka: | menší než 20" |
| Uhlopriečka presná("): | 17 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon repro (W): | 4 W |
| Výškovo nastavitelný stojan: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 3 Roky |
| Zdroj: | Externí |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
