22" iiyama TF2238MSC-B1: PCAP, IPS, FHD, HDMI, DP
Kód: 20801780006TF22348Podrobný popis
21.5” 10pt Optical Bonded PCAP Open Frame Touch monitor with IPS panel technology, edge-to-edge glass design, anti-fingerprint coating and metal housing*Dotyková technologie - Kapacitní opticky vázaná
*Technologie IPS
*Open frame
*Odolnost proti poškrábání
*Reproduktory
Typ obrazovky: IPS
Úhlopříčka [palce]: 21,5", 54.5 cm
Rozlišení: 1920 x 1080 (2.1 megapixel Full HD)
Rozteč bodu [mm]: 0.249 mm
Poměr stran: 16:9
Jas [cd/m2]: 600/ 525 kromě dotekového panelu
Kontrast: 1000:1
Odezva [ms]: 5 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/178°
Počet barev: 16.7 mln
Reproduktory: 2 x 2 W
Konektory:
*Digitální vstupní porty: HDMI x1
*DisplayPort: x1
*Audio Out: Reproduktory 2 x 2W
*HDCP: ano
*USB HUB: x2 (USB3.2 Gen 1 (5Gbps, 5V, 900mA))
DOTYK:
*Touchscreen Technologie: bonded PCAP
*Touchpunkte: 10 (HID, pouze s podporovanými OS)
*Metoda dotyku: stylus, prst, rukavice
*Touch interface: USB
*Podporované OS: All iiyama monitors are Plug & Play and compatible with Windows and Linux.
Napájení: interní, AC 100 - 240V, 50/60Hz
Spotřeba [W]: 17 W
Stand By režim [W]: 1.5 W
Třída energetické náročnosti: D
Montáž na zeď: 100 x 100 mm
Orientace: horizontální, vertikální, face-up
Barva: černá, matná
Rozměry (ŠxVxH mm): 512.5 x 300 x 47 mm
Hmotnost [kg]: 5.1 kg
Obsah balení:
*Kabely: napájecí, USB, HDMI
*Příručky: uživatelský manuál, instrukce bezpečnosti
*Kryt kabelů: ano
Záruka: 36 měs.
https://iiyama.com/cz_cs/produkty/prolite-tf2238msc-b1/
Dodatočné parametre
| Kategória: | Touch Screen |
|---|---|
| EAN: | 4948570121618 |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Barva: | Černá |
| Doba odozvy (ms): | 5 |
| Dotyková obrazovka: | Ano |
| DP počet: | 1 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Hmotnost (kg): | 5,1 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 5,1 do 10 kg |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 600 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 501 - 1000 |
| Komponentní video: | Ne |
| Kompozitní video: | Ne |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor LAN RJ-45: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Kontrast (statický): | 1000:1 |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | TF2238MSC-B1 |
| Modelová rada: | iiyama ProLite |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Otočenie na výšku - pivot: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie - štandard: | Full HD |
| Rozlíšenie (šxv): | 1920x1080 (Full HD) |
| Rozmer (ŠxVxH mm): | 512,5 x 300 x 47 |
| Rozmer VESA uchytenia: | 100 x 100 mm |
| Rozteč bodů (mm): | 0,249 |
| Spôsob použitia: | Komerční |
| Spotřeba energie (W): | 17 |
| Třída energetické účinnosti: | D |
| Typ obrazovky: | LCD IPS/PLS |
| Uhlopriečka: | 22" |
| Uhlopriečka presná("): | 21,5 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon repro (W): | 4 W |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 3 Roky |
| Zdroj: | Interní |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
