22" LCD iiyama T2252MSC-B2: IPS, FHD, 10P, DP, HDMI
Kód: 208017883007Podrobný popis
PROLITE T2252MSC-B2 - 21,5" dotykový monitor PCAP 10pt s technologií panelu IPS, skleněnou konstrukcí Edge-to-Edge a povrchovou úpravou proti otiskům prstů*Dotyková technologie – kapacitní
*Technologie IPS
*Blue light reducer
*VESA
*Reproduktory
Typ obrazovky: IPS
Úhlopříčka [palce]: 21.5", 54.5 cm
Rozlišení: 1920 x 1080 (2.1 megapixel Full HD)
Rozteč bodu [mm]: 0.249 mm
Poměr stran: 16:9
Jas [cd/m2]:
250 cd/m2
225 cd/m2 kromě dotekového panelu
Kontrast: 1000:1
Odezva [ms]: 5 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/178°
Počet barev: 16.7 mln
Reproduktory: 2 x 1W
Konektory:
Digitální vstupní porty:
HDMI x1
DisplayPort x1
Audio Out: Mini jack x1
HDCP: ano
USB HUB: x2 (v.3.2 (Gen 1, 5Gbit))
DOTYK:
*Touchscreen: Technologie projective capacitive
*Touchpunkte: 10 (HID, only with supported OS)
*Metoda dotyku: stylus, prst, rukavice
*Touch interface: USB
*Podporované OS: Všechny monitory iiyama jsou Plug & Play a kompatibilní s Windows a Linuxem.
Napájení: interní, AC 100 - 240V, 50/60Hz
Spotřeba [W]: 11 W
Stand By režim [W]: 1.5 W odpočinek, 0.3 W vypnutý
Třída energetické náročnosti: C
Montáž na zeď: 100 x 100 mm
Naklápění monitoru: 90° nahoru; 5° dolů
Barva: černá, matná
Rozměry (ŠxVxH mm): 493.5 x 361.5 x 239.5 mm
Hmotnost [kg]: 4.5 kg
Obsah balení:
*Kabely: napájecí, USB, HDMI
*Příručky: uživatelský manuál, instrukce bezpečnosti
*Kryt kabelů: ano
Záruka: 36 měs.
https://iiyama.com/cz_cs/produkty/prolite-t2252msc-b2/
Dodatočné parametre
| Kategória: | Touch Screen |
|---|---|
| EAN: | 4948570121809 |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Barva: | Černá |
| Doba odozvy (ms): | 5 |
| Dotyková obrazovka: | Ano |
| DP počet: | 1 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Hmotnost (kg): | 4,5 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 2,1 do 5 kg |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 250 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 100 - 250 |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor LAN RJ-45: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Kontrast (statický): | 1000:1 |
| Model: | T2252MSC-B2 |
| Modelová rada: | iiyama ProLite |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Otočenie na výšku - pivot: | Ne |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie - štandard: | Full HD |
| Rozlíšenie (šxv): | 1920x1080 (Full HD) |
| Rozmer (ŠxVxH mm): | 493,5 x 361,5 x 239,5 |
| Rozmer VESA uchytenia: | 100 x 100 mm |
| Rozteč bodů (mm): | 0,249 |
| Spôsob použitia: | Komerční |
| Spotřeba energie (W): | 11 |
| Třída energetické účinnosti: | C |
| Typ obrazovky: | LCD IPS/PLS |
| Uhlopriečka: | 22" |
| Uhlopriečka presná("): | 21,5 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon repro (W): | 2 W |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 3 Roky |
| Zdroj: | Interní |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
