22" LED Philips 222B1TC - FHD, IPS, touch
Kód: 20842194963Podrobný popis
LCD monitor s funkcí SmoothTouchOdolná dotyková antireflexní obrazovka pro flexibilní použití, s otočným stojanem a nastavením úhlu podle potřeby. Pokročilá technologie In-Cell Touch (AIT) nabízí tenčí vzhled, vynikající citlivost na dotek pro rychlou odezvu a vynikající a zřetelnější viditelnost.
*Displej s funkcí SmoothTouch pro přirozenou, plynulou odezvu na dotyk
*SmartContrast pro bohaté detaily černé
*Režim LowBlue na podporu produktivity při ochraně očí
*Menší únava očí díky technologii Flicker-free
*Režim EasyRead pro čtení jako z papíru
Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: W-LED
Úhlopříčka [palce]: 21,5" / 54,6 cm
Rozlišení: 1 920 x 1 080
Rozteč bodu [mm]: 0,24795
Obnovovací frekvence: 75 Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Antireflexní, 3H, Zmatnění 25 %
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1000:1
Odezva [ms]: 4 ms (šedá–šedá)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 16,7 milionu
Reproduktory: 2 W x 2
Dotykový panel:
*Dotyková technologie: samokapacitní
*Dotykové body: 10 bodů
*Metoda dotyku: Prst
*Dotykové rozhraní: USB
*Aktivní oblast dotyku: 476,06 mm (Š) x 267,79 mm (V)
*Operační systém: Windows 10
Konektory:
*Vstup signálu: VGA (analogový), DisplayPort 1.2, HDMI 1.4
*Vstup synchronizace: Funkce Sync on Green, Samostatná synchronizace
*Vstup/výstup audia: Výstup pro sluchátka, Vstup pro audio z PC
USB
*USB 3.2 x 1 (upstream), USB 3.2 x 3 (downstream s 1 rychlým nabíjením B.C 1.2)
Napájení: Interní, Střídavý proud 100–240 V, 50–60 Hz
Spotřeba [W]: 16 W
Stand By režim [W]: 0,3 W (typ.)
Třída energetické náročnosti: E
Montáž na zeď: VESA (100 x 100 mm)
Naklápění monitoru:
*Sklopné provedení: –5 ~ 90 stupeň
*Sklopný úhel: 0–70 stupňů
*Nastavení výšky: 184 (vodorovně), 85 (svisle) mm
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 489 x 384 x 227 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 489 x 294 x 52 mm
Hmotnost [kg]: 2,79 kg, se stojanem 6,13 kg
Obsah balení:
*Monitor se stojanem
*Kabel HDMI, kabel DP, kabel USB A na B, napájecí kabel
*Uživatelská dokumentace
TCO Certified:Ano
Záruka: 36 měs.
https://www.philips.cz/c-p/222B1TC_00/lcd-monitor-s-funkci-smoothtouch
Dodatočné parametre
| Kategória: | Touch Screen |
|---|---|
| EAN: | 8712581776770 |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Barva: | Černá |
| Doba odozvy (ms): | 4 |
| Dotyková obrazovka: | Ano |
| DP počet: | 1 |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ano |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| FreeSync 2: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Hmotnost (kg): | 2,79 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 2,1 do 5 kg |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 250 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 100 - 250 |
| Komponentní video: | Ne |
| Kompozitní video: | Ne |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Kontrast (statický): | 1000:1 |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | 222B1TC/00 |
| Modelová rada: | Philips |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 75 |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie - štandard: | Full HD |
| Rozlíšenie (šxv): | 1920x1080 (Full HD) |
| Rozmer (ŠxVxH mm): | 489 x 294 x 52 |
| Rozmer VESA uchytenia: | 100 x 100 mm |
| Rozteč bodů (mm): | 0,2479 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Spotřeba energie (W): | 16 |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | D921110094 |
| Třída energetické účinnosti: | E |
| Typ obrazovky: | LCD IPS/PLS |
| Uhlopriečka: | 22" |
| Uhlopriečka presná("): | 21,5 |
| Verzia HDMI: | Verze 1.4 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon repro (W): | 4 W |
| Výškovo nastavitelný stojan: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Zdroj: | Interní |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
