22" LG LED 22SM3G - FHD, IPS, 250cd, 16/7
Kód: 20802700100Podrobný popis
* Vysoce výkonný SoC s webOS* Široká škála rozhraní
* USB Plug & Play
* Sdílení obsahu
* Propagace v reálném čase
Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 21,5 ”
Rozlišení: 1 920 x 1 080 (FHD)
Obnovovací frekvence: 60 Hz
Poměr stran: 16: 9
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1 000: 1
Odezva [ms]: 14 ms (G až G)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178 x 178
Reproduktory: 1 W x 2 ea
Konektory:
*Vstup: HDMI (2, HDCP2.2), USB 2.0 typu A, zvukový vstup
*Externí ovládání: Vstup RS232C (telefonní konektor), RJ45 (LAN), IR vstup
*vestavěná Wi-Fi
Napájení: Vestavěné, AC 100-240 V ~, 50/60 Hz
Spotřeba [W]: 30 W
Montáž na zeď: VESA 100 x 100 mm
Orientace: Portrét / Krajina
Barva: Černá
Rozměry ( ŠxVxH mm): 510,3 x 302,1 x 53,8 mm
Hmotnost [kg]: 3,34 kg
Záruka: 36 měs.
https://www.lg-informationdisplay.com/product/digital-signage/standard/22SM3G-B
Dodatočné parametre
| Kategória: | LFD panely |
|---|---|
| EAN: | 8806098661039 |
| Barva: | Černá |
| Doba odozvy (ms): | 14 |
| Doba provozu: | 16/7 |
| DP počet: | 0 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Hmotnost (kg): | 3,34 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 2,1 do 5 kg |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 250 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 100 - 250 |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB: | Ano |
| Kontrast (statický): | 1000:1 |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | 22SM3G |
| Modelová rada: | LG |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| PIP (Picture in Picture): | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178 x 178 |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie - štandard: | Full HD |
| Rozlíšenie (šxv): | 1920x1080 (Full HD) |
| Rozmer (ŠxVxH mm): | 510,3 x 302,1 x 53,8 |
| Spôsob použitia: | Komerční |
| Třída energetické účinnosti: | G |
| Typ obrazovky: | LCD IPS/PLS |
| Uhlopriečka: | 22" |
| Uhlopriečka presná("): | 21,5 |
| Verzia HDMI: | Verze 1.0 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon repro (W): | 2 W |
| Zdroj: | Interní |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
