23.6" Acer ED240QS3 - VA, FHD, 180Hz, 2XHDMI, DP
Kód: 18783009412VG20QS3Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | PC Monitory |
|---|---|
| EAN: | 4711121531156 |
| Barva: | Černá |
| Doba odozvy (ms): | 1 |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| DP počet: | 1 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ano |
| HDR: | HDR10 |
| Herní provedení: | Ano |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 250 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 100 - 250 |
| Komponentní video: | Ne |
| Kompozitní video: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor SCART: | Ne |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | ED240Q |
| Modelová rada: | Acer Nitro |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 180 |
| Prehnutý monitor: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie - štandard: | Full HD |
| Rozlíšenie (šxv): | 1920x1080 (Full HD) |
| Rozmer VESA uchytenia: | 100 x 100 mm |
| Spôsob použitia: | Herní |
| Třída energetické účinnosti: | E |
| Typ obrazovky: | LCD VA/PVA/MVA |
| Uhlopriečka: | 24" |
| Uhlopriečka presná("): | 23,6 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon repro (W): | 4 W |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 2 Roky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
