24" LED Samsung QB24C - FHD,300cd,MI,touch,16/7
Kód: 20884228079Podrobný popis
24 Inch Interactive Display QBC-T*Small display, Big impact
*10 point multi-touch. Fast, effective touch capabilities
*EMS Class B & IP5X. Safe operation & reliable performance
*16/7
*Tizen 7.0
Typ obrazovky: ADS
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 23.8"
Rozlišení: 1,920 x 1,080
Rozteč bodu [mm]: 0.2745
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Antireflexní
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1000:1
Odezva [ms]: 14 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Konektory:
*HDMI In: 1
*Version of HDMI: 1.4
*Version of HDCP: 2.2
*USB: 1
*IR In: Yes
*Audio Out: Stereo Mini Jack
*RS232 In: Yes
*RJ45 In: Yes
*WiFi: Yes
*Bluetooth: Yes
Napájení: AC100-240V 50/60Hz
Spotřeba [W]: 38.5 W
Stand By režim [W]: 0.5 W
Montáž na zeď: 100 x 100 mm
Barva: Black
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 547.9 x 334.4 x 34.6 mm
Hmotnost [kg]: 4.0 kg
Záruka: 24 měs.
https://www.samsung.com/uk/business/smart-signage/interactive-display/qb24c-t-small-digital-signage-lh24qbctbgcxen/#specs
Dodatočné parametre
| Kategória: | Touch Screen |
|---|---|
| EAN: | 8806095303710 |
| Barva: | Černá |
| Doba odozvy (ms): | 14 |
| Doba provozu: | 16/7 |
| Dotyková obrazovka: | Ano |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Hmotnost (kg): | 4 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 2,1 do 5 kg |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 250 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 100 - 250 |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor LAN RJ-45: | Ano |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Kontrast (statický): | 1000:1 |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | QB24C |
| Modelová rada: | Samsung |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Povrch displeja: | Matný |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie - štandard: | Full HD |
| Rozlíšenie (šxv): | 1920x1080 (Full HD) |
| Rozmer (ŠxVxH mm): | 547,9 x 334,4 x 34,6 |
| Rozmer VESA uchytenia: | 100 x 100 mm |
| Rozteč bodů (mm): | 0,2745 |
| Spôsob použitia: | Komerční |
| Typ obrazovky: | LCD IPS/PLS |
| Uhlopriečka: | 24" |
| Uhlopriečka presná("): | 23,8 |
| Verzia HDMI: | Verze 1.4 |
| VESA standard: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 2 Roky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
