32" LG LED 32SM5J - FHD, 400cd, IPS, 24/7
Kód: 20802700203Podrobný popis
*webOS 6.0*AV Control System
*24/7
Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 32"
Rozlišení: 1,920 x 1,080 (FHD)
Povrch displeje: HAZE 1%
Jas [cd/m2]: 400 nit (Typ.)
Kontrast: 1,100:1
Odezva [ms]: 10 ms (G to G)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178 x 178
Počet barev: 16.7 M
Reproduktory: 10 W × 2
Konektory:
*Input: HDMI (3, HDCP 2.2), USB 2.0 (Type A)
*Output: Audio Out (Off / Fixed / Variable)
*External Control: RS-232C In/Out (Phone-jack Type), RJ45 In (LAN), IR In (Phone-jack Type)
Napájení: AC 100-240 V~, 50 / 60 Hz, vestavěné
Spotřeba [W]: Typ. / Max.: 55 W / 75 W
Montáž na zeď: 200 x 200 mm
Orientace: Portrait / Landscape
Barva: černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 729.4 mm × 481 mm × 154.2 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 729.4 mm × 428.9 mm × 55.5 mm
Hmotnost [kg]: 5.7 kg, se stojanem 6.5 kg
Záruka: 36 měs.
https://www.lg.com/sg/business/digital-signage/lg-32sm5j-b#
Dodatočné parametre
| Kategória: | LFD panely |
|---|---|
| EAN: | 8806091356611 |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Barva: | Černá |
| Doba odozvy (ms): | 10 |
| Doba provozu: | 24/7 |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| DP počet: | 0 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| FreeSync 2: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Hmotnost (kg): | 5,7 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 5,1 do 10 kg |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 400 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 251 - 400 |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Kontrast (statický): | 1100:1 |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | 32SM5J-B |
| Modelová rada: | LG |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Otočenie na výšku - pivot: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie - štandard: | Full HD |
| Rozlíšenie (šxv): | 1920x1080 (Full HD) |
| Rozmer (ŠxVxH mm): | 729,4 × 428,9 × 55,5 |
| Rozmer VESA uchytenia: | 200 x 200 mm |
| Spôsob použitia: | Komerční |
| Spotřeba energie (W): | 55 |
| Typ obrazovky: | LCD IPS/PLS |
| Uhlopriečka: | 30" - 32" |
| Uhlopriečka presná("): | 32 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon repro (W): | 20 W |
| Webkamera: | Ne |
| Zdroj: | Interní |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
