43" iiyama LH4365UHSB-B1: IPS, 4K UHD, Android, 24/7
Kód: 20801780010LH43706Podrobný popis
ProLite LH4365UHSB-B143” Vivid-Bright Display with 4K resolution and 800cd/m2 panels for illuminating communication
Vytvářejte dynamický, poutavý obsah, který zaujme a upoutá vaše publikum.
* Android OS
* iiSignage2
* Signal FailOver
* ŽIVÉ A JASNÉ DISPLEJE
* Flexibilní orientace
* Reproduktory
Parametry Displeje
Design: Thin bezel
Úhlopříčka: 42.5", 108cm
Panel: IPS, haze 1%
Podsvícení: LED
Nativiní rozlišení: 3840 x 2160 @60Hz (8.3 MegaPixels 4K UHD)
Poměr stran: 16:9
Jas: 800
Statický kontrast: 1200:1
Doba odezvy: 8ms
Pozorovací úhly: 178°/178°
Rozsah barev: 1.07G (8 Bits+FRC) (NTSC 72%)
Rozteč bodů.: 0,245mm
Barva: černá
Vlastnosti
Integrovaný software: Android 11 OS, iiSignage2, FailOver, EShare
WiFi ano (Built-in, 802.11ac)
Hardware CPU: A73*4+A53*4, GPU: G52 MP8, RAM: 4G, Rom: 32GB
Max. provozní doba: 24/7
Konektory/Rozhraní/Ovládání
*Digitální vstupní porty: HDMI x2 (v.2.0, max. 3840x2160 @60Hz), DisplayPort x1 (v1.2, max. 3840x2160 @60Hz)
*Řídíci vstup monitoru: RS-232c x1 (2.5mm mini jack), RJ45 (LAN) x1
*Audio Out: Mini jack x1 (3.5mm - stereo), Reproduktory 2 x 10W
*HDCP: v2.2
*USB Ports: x2(v2.0)
Mechanické Informace
Montáž na zeď: 200 x 200mm
Orientace: horizontální, vertikální
Napájení
Napájecí zdroj: interní, AC 100 - 240V, 50/60Hz
Spotřeba [W]: 51
Obsah balení:
*Kabely: napájecí, HDMI, RS-232c
*Příručky: uživatelský manuál, instrukce bezpečnosti
*Ostatní: Samolepky na otvory pro šrouby, Lepicí spony pro správu kabelů
*Dálkové ovládání: Ano (včetně baterie)
Rozměry
Rozměry(ŠxVxH): 968 x 557 x 54mm
Hmotnost: 8,7kg
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | LFD panely |
|---|---|
| EAN: | 4948570123551 |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Barva: | Černá |
| Doba odozvy (ms): | 8 |
| Doba provozu: | 24/7 |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| DP počet: | 1 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| FreeSync 2: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Hmotnost (kg): | 8,7 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 5,1 do 10 kg |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 800 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 501 - 1000 |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor LAN RJ-45: | Ano |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Kontrast (statický): | 1200:1 |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | LH4365UHSB-B1 |
| Modelová rada: | iiyama ProLite |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Otočenie na výšku - pivot: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Rozlíšenie (šxv): | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Rozmer (ŠxVxH mm): | 968 x 557 x 54 |
| Rozmer VESA uchytenia: | 200 x 200 mm |
| Rozteč bodů (mm): | 0,245 |
| Spôsob použitia: | Komerční |
| Spotřeba energie (W): | 51 |
| Třída energetické účinnosti: | E |
| Typ obrazovky: | LCD IPS/PLS |
| Uhlopriečka: | 43" - 46" |
| Uhlopriečka presná("): | 42,5 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon repro (W): | 20 W |
| Výškovo nastavitelný stojan: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 3 Roky |
| Zdroj: | Interní |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
