49" D-LED Philips 49BDL2105X-FHD, IPS, 500cd, VW, 24/7
Kód: 208422101000Podrobný popis
Signage Solutions Displej Video WallDisplej Philips X-Line Videowall byl navržen pro nepřetržitý provoz a díky pohlcujícímu pohyblivému obrazu uchvátí každého zákazníka. Díky platformě CMND je správa vašeho obsahu hračka a funkce FailOver vám dodá klid.
Podsvícení: Podsvícení Direct LED
Úhlopříčka [palce]: 48,5 palců
Rozlišení: 1920 x 1080p
Obnovovací frekvence [Hz]: 60 Hz
Poměr stran: 16:9
Kontrast: 1100:1
Odezva [ms]: 8 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 1,07 B
Reproduktory: 2 × 10 W (RMS)
Konektory:
Vstup videa:
*Display Port 1.2 (x 1)
*DVI-D (x 1)
*HDMI 2.0 (x 2)
*VGA (analogové D-Sub) (x 1)
Vstup zvuku:
*3,5mm konektor Mini Jack (x 1)
Výstup videa:
*Display Port 1.2 (x 1)
Výstup zvuku:
*3,5mm konektor Mini Jack (x 1)
Externí ovládání:
*3,5mm konektor jack IR (vstup)
*LAN RJ45 (x2)
Další připojení:
*OPS
*USB 2.0 (x 1)
*Senzor teploty
Spotřeba [W]: 100 W
Stand By režim [W]: 0,5 W
Třída energetické náročnosti: G
Montáž na zeď: 400 x 400 mm, M6
Naklápění monitoru: Na šířku (24/7)/ Na výšku (24/7)
Barva: černá
Rozměry (ŠxVxH mm):
*Šířka přístroje: 1077,6 mm
*Výška přístroje: 607,8 mm
*Hloubka přístroje: 93,3 (držák na stěnu D@Wall Mount) / 103,3 (rukojeť D@Handle) mm
Hmotnost [kg]: 21,7 kg
Záruka: 36 měs.
https://www.philips.cz/p-p/49BDL2105X_00/signage-solutions-displej-video-wall
Dodatočné parametre
| Kategória: | LFD panely |
|---|---|
| EAN: | 8712581785918 |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Barva: | Černá |
| Doba odozvy (ms): | 8 |
| Doba provozu: | 24/7 |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| DP počet: | 2 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| FreeSync 2: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Hmotnost (kg): | 21,7 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 15,1 do 25 kg |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor LAN RJ-45: | Ano |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Kontrast (statický): | 1100:1 |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | 49BDL2105X/00 |
| Modelová rada: | Philips |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Otočenie na výšku - pivot: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie - štandard: | Full HD |
| Rozlíšenie (šxv): | 1920x1080 (Full HD) |
| Rozmer (ŠxVxH mm): | 1077,6 x 607,8 x 93,3 |
| Rozmer VESA uchytenia: | 400 x 400 mm |
| Spôsob použitia: | Komerční |
| Spotřeba energie (W): | 100 |
| Třída energetické účinnosti: | G |
| Typ obrazovky: | LCD IPS/PLS |
| Uhlopriečka: | 47" - 50" |
| Uhlopriečka presná("): | 48,5 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon repro (W): | 20 W |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 3 Roky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
