50" iiyama LH5060UHS-B1AG: IPS, 4K UHD, 24/7, Android
Kód: 20801780010LH50703Podrobný popis
50" 4K UHD professional digital signage display with advanced control and connectivity options*Android OS
*iiSignage
*Ultra Slim
*Media player
* 24/7
Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 49.5", 125.7 cm
Rozlišení: 3840 x 2160 @60Hz (8.3 MegaPixels 4K UHD)
Rozteč bodu [mm]: 0.285 mm
Obnovovací frekvence [Hz]: 60
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: s matnou povrchovou úpravou, hard coating (3H), haze 25%
Jas [cd/m2]: 500
Kontrast: 1200:1
Odezva [ms]: 8
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/178°
Počet barev: 1.07G (8 Bits+FRC) (NTSC 87%)
Reproduktory: 2 x 10W
Konektory:
*Digitální vstupní porty: HDMI x3 (v.2.0, max. 3840x2160 @60Hz)
*Řídící vstup monitoru: RS-232c x1 (2.5mm sub-mini jack)/ RJ45 (LAN) x1/ IR x1 (3.5mm stereo mini)
*Audio Out: Mini jack x1
*HDCP: v.1.4 & 2.2
*USB ports: x2 (v.2.0)
*WiFi: ano (Built-in, 802.11ac)
Napájení: AC 100 - 240V, 50/60Hz
Spotřeba [W]: 95 W
Stand By režim [W]: 0.5 W
Třída energetické náročnosti: G
Montáž na zeď: 400 x 300 mm
Orientace: Horizontální, vertikální
Barva: černá, matná
Hmotnost [kg]: 12.6 kg
Obsah balení:
*Kabely: napájecí, HDMI, RS-232c
*Příručky: uživatelský manuál, instrukce bezpečnosti
*Ostatní: Wall mount bracket, Wall mount guide, Screws, Screw anchors, Stickers for screw holes
*Dálkové ovládání: ano (včetně baterie)
Záruka: 36 měs.
https://iiyama.com/cz_cs/produkty/prolite-lh5060uhs-b1ag/
Dodatočné parametre
| Kategória: | LFD panely |
|---|---|
| EAN: | 4948570124091 |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Barva: | Černá |
| Doba odozvy (ms): | 8 |
| Doba provozu: | 24/7 |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| DP počet: | 0 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Hmotnost (kg): | 12,6 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 10,1 do 15 kg |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 500 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 401 - 500 |
| Komponentní video: | Ne |
| Kompozitní video: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor LAN RJ-45: | Ano |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Kontrast (statický): | 1200:1 |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | LH5060UHS-B1AG |
| Modelová rada: | iiyama ProLite |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Otočenie na výšku - pivot: | Ano |
| Povrch displeja: | Matný |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Rozlíšenie (šxv): | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Rozmer VESA uchytenia: | 400 x 300 mm |
| Rozteč bodů (mm): | 0,285 |
| Spôsob použitia: | Komerční |
| Spotřeba energie (W): | 95 |
| Třída energetické účinnosti: | G |
| Typ obrazovky: | LCD IPS/PLS |
| Uhlopriečka: | 47" - 50" |
| Uhlopriečka presná("): | 49,5 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon repro (W): | 20 W |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 3 Roky |
| Zdroj: | Interní |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
