55" LED Samsung QM55R-T - UHD, 500cd, 24/7, CAP
Kód: 208842320299Podrobný popis
Dotykové řešení pro jakékoli prostředí*Odolný proti prachu
*24/7
* Tizen 6.5
Typ obrazovky: VA
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 55"
Rozlišení: 3 840 x 2 160
Rozteč bodu [mm]: 0,315
Obnovovací frekvence [Hz]: 60
Poměr stran: 16:9
Jas [cd/m2]: 500 (bez skla), 400 (se sklem)
Kontrast: 4000:1 (bez skla)
Odezva [ms]: 8 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Konektory:
*HDMI vstup: 3
*DP In: 1
*Verze HDMI: 2
*Verze DP: 1.2
*Verze HDCP: 2.2
*USB: 2
*IR vstup: Ano
*Audio vstup: Ne
*Zvukový výstup: Stereo mini jack
*Vstup RS232: Ano
*Výstup RS232: Ano
*RJ45 In: Ano
*WiFi: Ano
*Bluetooth: Ano
Napájení: AC100-240V 50/60Hz
Spotřeba [W]: 143 W
Stand By režim [W]: 0,5 W
Třída energetické náročnosti: G
Montáž na zeď: 200 x 200 mm
Barva: Black
Rozměry (ŠxVxH mm): 1253,8 x 734,6 x 56,7 mm
Hmotnost [kg]: 26,9 kg
Záruka: 36 měs.
https://www.samsung.com/uk/business/smart-signage/interactive-display/qmb-t-uhd-4k-capacitive-touch-8ms-lh55qmbtbgcxen/
Dodatočné parametre
| Kategória: | Touch Screen |
|---|---|
| EAN: | 8806094522662 |
| Barva: | Černá |
| Doba odozvy (ms): | 8 |
| Doba provozu: | 24/7 |
| Dotyková obrazovka: | Ano |
| DP počet: | 2 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Hmotnost (kg): | 26,9 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 25,1 do 45 kg |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 400 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 251 - 400 |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor LAN RJ-45: | Ano |
| Konektor USB: | Ano |
| Kontrast (statický): | 4000:1 |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | QM55B |
| Modelová rada: | Samsung |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Povrch displeja: | Matný |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Rozlíšenie (šxv): | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Rozmer (ŠxVxH mm): | 1253,8 x 734,6 x 56,7 |
| Rozmer VESA uchytenia: | 200 x 200 mm |
| Rozteč bodů (mm): | 0,315 |
| Spôsob použitia: | Komerční |
| Spotřeba energie (W): | 143 |
| Třída energetické účinnosti: | G |
| Typ obrazovky: | LCD VA/PVA/MVA |
| Uhlopriečka: | 51" - 55" |
| Uhlopriečka presná("): | 55 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| VESA standard: | Ano |
| Záruka: | 3 Roky |
| Zdroj: | Interní |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
