55" LED Samsung WM55B - Flip Pro
Kód: 2088423202900Podrobný popis
Flip Pro Interactive DisplayJak digitalizace ve výuce neustále zrychluje a přináší nové interaktivní spolupráce, Flip Pro dává vyučujícím do rukou nástroj potřebný k jejímu novému a pokročilému pojetí. S univerzální konektivitou, inteligentním softwarem a pokročilými funkcemi představuje Flip Pro budoucnost ve vzdělávání.
Díky Flip Pro se váš nápad promění v realitu během vteřiny. S režimem pro pera či štětce budete mít stejný pocit, jako kdybyste psali na papír, zatímco mazat můžete jednoduše prstem nebo celou dlaní. Rychlý panel nástrojů a palet dá vaší kreativitě volný průchod a přepínací tlačítko odemkne okno pro nové poznámky.
*Rychlý a multidotykový - IR
*3 v 1 USB-C port
*Aplikace pro videohovor
* 16/7
Typ obrazovky: VA
Úhlopříčka [palce]: 55"
Rozlišení: 3 840 × 2 160
Rozteč bodu [mm]: 0,315
Jas [cd/m2]: 350 cd/m2 (bez skla), 220 cd/m2 (se sklem)
Kontrast: 4 000:1 (bez skla)
Odezva [ms]: 8 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178° / 178°
Konektory:
*HDMI vstup: 2
*Vstup DP: 1
*Verze HDMI: 2
*Verze DP: 1.2
*USB: 1 (zadní), 3 (s volitelným předním zásobníkem, interní 1, externí 1, USB-C 1)
*Audio výstup: Ano
*RS232 vstup: Ano
*RJ45 vstup: Ano
*WiFi: Ano
*Bluetooth: Ano
Napájení: AC 100~240 V 50 / 60 Hz
Spotřeba [W]: 154 W
Stand By režim [W]: 0,5 W
Montáž na zeď: 400 × 400 mm
Barva: Bílá
Rozměry (setu, ŠxVxH mm): 1297,4 × 768,2 × 59,9 mm
Hmotnost [kg]: 28,6 kg
Záruka: 36 měs.
https://www.samsung.com/cz/business/smart-signage/interactive-display/flip-pro-wm55b-interactive-display-lh55wmbwbgcxen/
Dodatočné parametre
| Kategória: | Touch Screen |
|---|---|
| EAN: | 8806094472486 |
| Barva: | Bílá |
| Doba odozvy (ms): | 8 |
| Doba provozu: | 16/7 |
| Dotyková obrazovka: | Ano |
| DP počet: | 1 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Hmotnost (kg): | 28,6 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 25,1 do 45 kg |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 350 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 251 - 400 |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor LAN RJ-45: | Ano |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Kontrast (statický): | 4000:1 |
| Model: | WM55B |
| Modelová rada: | Samsung Flip Pro |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Rozlíšenie (šxv): | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Rozmer (ŠxVxH mm): | 1297,4 × 768,2 × 59,9 |
| Rozmer VESA uchytenia: | 400 x 400 mm |
| Rozteč bodů (mm): | 0,315 |
| Spôsob použitia: | Vzdělávací |
| Spotřeba energie (W): | 154 |
| Třída energetické účinnosti: | G |
| Typ obrazovky: | LCD VA/PVA/MVA |
| Uhlopriečka: | 51" - 55" |
| Uhlopriečka presná("): | 55 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| VESA standard: | Ano |
| Záruka: | 3 Roky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
