65" LED ViewSonic CDE6530
Kód: 208100000250Podrobný popis
65" 4K Presentation Display*Elegantní design s všestrannou konektivitou
*24/7
*Vzdálená správa zařízení pomocí myViewBoard Manager
*Kompatibilita ProAV s Crestron, Extron a AMX
*Procesor: Čtyřjádrový ARM Cortex A55
*Android 11
Typ obrazovky: Modul TFT LCD/ Typ ADS
Podsvícení: podsvícení DLED
Úhlopříčka [palce]: 65"
Rozlišení: 3840 x 2160
Obnovovací frekvence [Hz]: 60
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Anti-Glaire, 3H hardness, Haze 25%
Jas [cd/m2]: 450
Kontrast: 1200:1 (typ.), 5000:1 (DCR enabled)
Odezva [ms]: 8 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/ 178
Počet barev: 1,07
Reproduktory: 10 W x 2
Konektory:
INPUT:
*HDMI: 2.1 x 3 (3840x2160 @60Hz, HDMI 1 support ARC)
*RS-232: x 1
*OPS Slot: x 1
*WiFi Slot: x 1
OUTPUT
*HDMI: 2.0 x1 (3840x2160 @60Hz)
*SPDIF: x 1
LAN
*RJ45: x 1
USB
*Type A: 2.0 x 1, 3.0 x 1
*Type C: x1 (DP1.2, PD 65W, USB2.0, 100M ethernet)
Napájení: 100-240 VAC +/- 10%
Spotřeba [W]: 139 W (typ.)
Stand By režim [W]: < 0.5W (off)
Montáž na zeď: VESA® Wall Mount (600 x 400 mm)
Orientace: Na šířku a na výšku
Barva: Černá
Rozměry (ŠxVxH mm): 1463.3 x 838.3 x 81.6 mm
Hmotnost [kg]: 25,4
Záruka: 36 měs.
https://www.viewsonic.com/global/products/commercial-display/CDE6530#specs
Dodatočné parametre
| Kategória: | LFD panely |
|---|---|
| EAN: | 766907017489 |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Barva: | Černá |
| Doba odozvy (ms): | 8 |
| Doba provozu: | 24/7 |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| DP počet: | 0 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Hmotnost (kg): | 25,4 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 25,1 do 45 kg |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 450 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 401 - 500 |
| Komponentní video: | Ne |
| Kompozitní video: | Ne |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor LAN RJ-45: | Ano |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Kontrast (statický): | 1200:1 |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | CDE6530 |
| Modelová rada: | ViewBoard |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Otočenie na výšku - pivot: | Ano |
| Povrch displeja: | Matný |
| Power Delivery: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Rozlíšenie (šxv): | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Rozmer (ŠxVxH mm): | 1463.3 x 838.3 x 81.6 |
| Rozmer VESA uchytenia: | 600 x 400 mm |
| Spôsob použitia: | Vzdělávací |
| Spotřeba energie (W): | 139 |
| Uhlopriečka: | 56" - 65" |
| Uhlopriečka presná("): | 65 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon Power Delivery (W): | 65 W |
| Výkon repro (W): | 20 W |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 3 Roky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
