65" LG LED 65UM5N-H - UHD, 500cd, IPS, 24/7
Kód: 20802700768Podrobný popis
Displej s vysokým rozlišenímNabízí rozlišení, které je čtyřikrát vyšší než FHD, a vizuálně uspokojuje zákazníky. Antireflexní vrstva na obrazovce navíc snižuje odrazy obrazovky v prostředí s jasným osvětlením, zvyšuje viditelnost a čitelnost a poskytuje zákazníkům pohodlnou obrazovku.
Pohodlná platforma webOS
UM5N-H je vybaven vysoce výkonným SoC, který umožňuje provádět více úkolů bez samostatného přehrávače médií. Platforma webOS poskytuje nástroje pro vývoj aplikací s intuitivním uživatelským rozhraním, které zvyšuje uživatelské pohodlí a umožňuje snadné propojení s externími senzory a partnerskými aplikacemi webOS pro vytvoření prostředí přátelského k SI.
Odolnost, která poskytuje spolehlivost
Optimalizovaný pro obchodní prostředí, UM5N-H je chráněn před solí, prachem, železným práškem a vlhkostí díky konformnímu povlaku na napájecí desce, což umožňuje stabilní provoz. Také jeho funkce zaměřené na zákazníka, jako je IP5x, naklápění o 30 stupňů a sledování otřesů, poskytují spolehlivost a spokojenost.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LFD panely |
|---|---|
| EAN: | 8806084295798 |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Barva: | Černá |
| Doba odozvy (ms): | 10 |
| Doba provozu: | 24/7 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Hmotnost (kg): | 21,6 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 15,1 do 25 kg |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 500 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 401 - 500 |
| Kontrast (statický): | 1000:1 |
| Model: | 65UM5N-H |
| Modelová rada: | LG |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Rozlíšenie (šxv): | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Rozmer (ŠxVxH mm): | 1458x833x57,7 |
| Rozmer VESA uchytenia: | 300 x 300 mm |
| Typ obrazovky: | LCD IPS/PLS |
| Uhlopriečka: | 56" - 65" |
| Uhlopriečka presná("): | 65 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon repro (W): | 20 W |
| Záruka: | 3 Roky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
