75" LED Samsung OH75A - UHD, 3500cd, FO, 24/7
Kód: 208842320858Podrobný popis
Vytvořen pro venkovní prostředí*24/7
*IP56
*Tizen 5.0
Typ obrazovky: ADS
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 75"
Rozlišení: 3840 x 2160 (4K UHD)
Rozteč bodu [mm]: 429.6
Povrch displeje: Haze 1%
Jas [cd/m2]: 3500
Kontrast: 1200:1
Odezva [ms]: 14 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Konektory:
Input
Video: HDMI 2.0 (2)
HDCP: HDCP 2.2
USB: 1.0
Output
Audio: Stereo Mini Jack
External Control: RS232C (In/Out), RJ45 (In/Out), HDBaseT
Napájení: AC100-240V 50/60Hz
Stand By režim [W]: 0.5 W
Barva: černá
Rozměry (ŠxVxH mm): 1774.8 x 1053.4 x 130 mm
Hmotnost [kg]: 134 kg
Záruka: 36 měs.
https://displaysolutions.samsung.com/digital-signage/detail/1949/OH75A
Dodatočné parametre
| Kategória: | LFD panely |
|---|---|
| EAN: | 8806092748798 |
| Barva: | Černá |
| Doba odozvy (ms): | 14 |
| Doba provozu: | 24/7 |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| DP počet: | 0 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| FreeSync 2: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Hmotnost (kg): | 134 |
| Hmotnost rozsah (kg): | 90,1 kg a více |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 3500 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 1001 a více |
| Komponentní video: | Ne |
| Kompozitní video: | Ne |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor LAN RJ-45: | Ano |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Kontrast (statický): | 1200:1 |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | OH75A |
| Modelová rada: | Samsung |
| Otočenie na výšku - pivot: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Rozlíšenie (šxv): | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Rozmer (ŠxVxH mm): | 1774,8 x 1053,4 x 130 |
| Spôsob použitia: | Komerční |
| Typ obrazovky: | LCD IPS/PLS |
| Uhlopriečka: | 66" - 75" |
| Uhlopriečka presná("): | 75 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 3 Roky |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
