75" LED Samsung QH75C - UHD, 700cd, MI, 24/7
Kód: 2088423206001Podrobný popis
Crystal UHD Signage QH75CPřivítejte QHC – vůbec nejtenčí displej z řady profesionálních displejů Samsung UHD. Do vašeho podnikání přináší eleganci a zároveň na maximum využívá jemu dostupný prostor. Vylepšená interní řešení a intuitivní uživatelské rozhraní na domovské obrazovce usnadňují jeho používání. Ať už podnikáte v jakémkoliv oboru, efektivita a inovace v designu QHC vám pomohou mnohem snáze dosáhnout dalšího růstu.
*Tenký design
*Rovnoměrný rámeček
*Středové otvory pro držáky VESA
* 24/7
Typ obrazovky: VA
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 75"
Rozlišení: 3 840 × 2 160
Rozteč bodu [mm]: 0.429
Poměr stran: 16:9
Jas [cd/m2]: 700 nit
Kontrast: 4 000:1
Odezva [ms]: 8 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Rozteč bodu [mm]: 0.429
Obnovovací frekvence [Hz]: 60
Konektory:
* HDMI vstup: 3
* DisplayPort vstup: 1
* Verze HDMI: 2
* Verze DisplayPort: 1.2
* Verze HDCP: 2.2
* USB: 2
* IR vstup: Ano
* Audio výstup: Stereo Mini Jack
* RS232 vstup: Ano
* RS232 výstup: Ano
* RJ45 vstup: Ano
* WiFi: Ano
* Bluetooth: Ano
Napájení: AC 100 - 240 V 50/60 Hz
Spotřeba [W]: 275 W
Stand By režim [W]: 0,5 W
Montáž na zeď: 400 × 400 mm
Barva: Černá
Rozměry (ŠxVxH mm): 1 682,3 × 960,4 × 28,5 mm
Hmotnost [kg]: 34,6 kg
Záruka: 36 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LFD panely |
|---|---|
| EAN: | 8806094974287 |
| Barva: | Černá |
| Doba odozvy (ms): | 8 |
| Doba provozu: | 24/7 |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| DP počet: | 1 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Hmotnost (kg): | 34,6 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 25,1 do 45 kg |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 700 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 501 - 1000 |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor LAN RJ-45: | Ano |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Kontrast (statický): | 4000:1 |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | QH75C |
| Modelová rada: | Samsung |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Otočenie na výšku - pivot: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Rozlíšenie (šxv): | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Rozmer (ŠxVxH mm): | 1 682,3 × 960,4 × 28,5 |
| Rozmer VESA uchytenia: | 400 x 400 mm |
| Rozteč bodů (mm): | 0,429 |
| Spôsob použitia: | Komerční |
| Spotřeba energie (W): | 275 |
| Typ obrazovky: | LCD VA/PVA/MVA |
| Uhlopriečka: | 66" - 75" |
| Uhlopriečka presná("): | 75 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| VESA standard: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 3 Roky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
