75" LG LED 75UH5J-M - UHD, 500cd, IPS, 24/7
Kód: 208027007814Podrobný popis
UHD Standard Signage* 24/7
Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: Edge
Úhlopříčka [palce]: 75"
Rozlišení: 3,840 x 2,160 (4K UHD)
Obnovovací frekvence [Hz]: 120 Hz
Poměr stran: 16:9
Jas [cd/m2]: 500 nit (Typ.)
Kontrast: 1,000:1
Odezva [ms]: 6 ms (G to G)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178 × 178
Počet barev: 1.07 Billon Colors (10 bit (D))
Reproduktory: Ano
Konektory:
*Input: HDMI (3 (HDMI1/2 : HDCP 2.2/1.4, HDMI3 : HDCP 1.4)), DP (HDCP 2.2/1.3), DVI-D (HDCP 1.4), Audio In, RS-232C In (4 Pin Phone-jack), RJ45 (LAN), IR In, USB 2.0 (Type A)
*Video / Audio: HDMI Out, Audio Out, RS-232C Out (4 Pin Phone-jack), Daisy Chain (Input HDMI, DP/ Output HDMI)
Napájení: AC 100-240 V ~, 50/60 Hz, Built-in Power
Spotřeba [W]: 170 W
Stand By režim [W]: 0.5 W
Montáž na zeď: 600 × 400 mm
Naklápění monitoru: Portrait / Landscape
Barva: Black
Rozměry (ŠxVxH mm): 1,682.4 × 960.3 × 57.9 mm (without Handle and LG Logo)
Hmotnost [kg]: 41.5 kg
Obsah balení: Remote Controller, Power Cord, QSG, Regulation Book, Phone to RS-232C Gender
Záruka: 36 měs.
https://www.lg-informationdisplay.com/product/digital-signage/standard/75UH5J-M
Dodatočné parametre
| Kategória: | LFD panely |
|---|---|
| EAN: | 8806084227829 |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Barva: | Černá |
| Doba odozvy (ms): | 6 |
| Doba provozu: | 24/7 |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| DP počet: | 1 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Funkce Daisy Chain: | Ano |
| Hmotnost (kg): | 41,5 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 25,1 do 45 kg |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 500 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 401 - 500 |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor LAN RJ-45: | Ano |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Kontrast (statický): | 1000:1 |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | 75UH5J-M |
| Modelová rada: | LG |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 120 |
| Otočenie na výšku - pivot: | Ano |
| PIP (Picture in Picture): | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Rozlíšenie (šxv): | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Rozmer (ŠxVxH mm): | 1682,4 × 960,3 × 57,9 |
| Rozmer VESA uchytenia: | 600 x 400 mm |
| Spôsob použitia: | Komerční |
| Spotřeba energie (W): | 170 |
| Typ obrazovky: | LCD IPS/PLS |
| Uhlopriečka: | 66" - 75" |
| Uhlopriečka presná("): | 75 |
| VESA standard: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 3 Roky |
| Zdroj: | Interní |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
