75" LG LED 75UL3J-E-UHD, 350cd, IPS, 16/7
Kód: 208027007809Podrobný popis
LG 75UL3J-E* podporuje Crestron Connected®
* ULTRA HD rozlišení
* LG One:Quick Share
* LG webOS 6.0
* LG ConnectedCare
* provozní doba 16/7
Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 75"
Rozlišení:3840×2160 (UHD)
Jas [cd/m2]: 330
Kontrast: 1200:1
Odezva [ms]: 8ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/178°
Počet barev: 1,0737 miliardy
Reproduktory: Ano
Konektory:
* 3x HDMI 1.4/2.2
* 2x USB 2.0
* 1x Audio: Out
* 1x LAN RJ-45
* 2x RS232C (4pin): In/Out
Napájení: interní, 100-240V AC; 50/60Hz
Spotřeba [W]: 155
Spotřeba maximální [W]: 220
Stand By režim [W]: 0,5
Montáž na zeď: VESA, 400×400mm
Barva: tmavě modrá
Rozměry (ŠxVxH):1678×964×59,9mm
Hmotnost monitoru:31,4kg
Příslušenství:
* dálkové ovládání (včetně 2x AA)
* napájecí kabel
* držák kabelů
* adaptér Gender D-Sub9
* příručka s informacemi o zásadách bezpečnosti
Záruka: 3 roky
Odkaz na stránky výrobce: https://www.lg-informationdisplay.com/product/digital-signage/standard/75UL3J-E
Dodatočné parametre
| Kategória: | LFD panely |
|---|---|
| EAN: | 8806091356635 |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Barva: | Tmavě modrá |
| Doba odozvy (ms): | 8 |
| Doba provozu: | 16/7 |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| DP počet: | 0 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| FreeSync 2: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Hmotnost (kg): | 31,4 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 25,1 do 45 kg |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 330 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 251 - 400 |
| Komponentní video: | Ne |
| Kompozitní video: | Ne |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor LAN RJ-45: | Ano |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Kontrast (statický): | 1200:1 |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | 75UL3J-E |
| Modelová rada: | LG |
| Otočenie na výšku - pivot: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178 /178 |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Rozlíšenie (šxv): | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Rozmer (ŠxVxH mm): | 1678x964x59,9 |
| Rozmer VESA uchytenia: | 400 x 400 mm |
| Rozteč bodů (mm): | 0,4296 |
| Senzor okolního světla: | Ano |
| Spôsob použitia: | Komerční |
| Spotřeba energie (W): | 155 |
| Typ obrazovky: | LCD IPS/PLS |
| Uhlopriečka: | 66" - 75" |
| Uhlopriečka presná("): | 75 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon repro (W): | 20 W |
| Výškovo nastavitelný stojan: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 3 Roky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
