Acer Aspire 3D 15 SE/A3D15-71GM/i5-13420H/15,6"/4K/16GB/1TB SSD/RTX 2050/W11P/Black/2R
Kód: 187003051APodrobný popis
Model: Acer Aspire 3D 15 SpatialLabs Edition (A3D15-71GM-55D6)Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: Intel Core i5-13420H (8 jader (4P + 4E), 12 vláken, P-core 2.1/4.6 GHz, E-core 1.5/3.4 GHz, 12 MB cache)
Paměť: 16 GB (8 GB DDR5 Memory + 8 GB DDR5 Memory)
Počet slotů (celkem/volných): 2/0
Maximální velikost: 32 GB
Pevný disk: 1024GB PCIe NVMe SSD PM4 + N (M.2 PCIe Gen3)
Rozšiřující sloty pevného disku:1x M.2 PCIe Gen3
Optická mechanika: ne
Displej: 15,6" UHD 3840x2160 (1920x2160@3D mode) IPS Glare Adobe RGB 100% 350nits with 3D SpatialLabs support
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX 2050 4G-GDDR6(2C*512*16*2)
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: ano (bílé podsvícení)
Numerická klávesnice: ano
Web kamera: HD USB TNR + 2x VGA SpatialLabs Eye tracking
Čtečka otisku prstů: ne
Síť: Gigabit Ethernet
Bezdrátová komunikace: Wifi 6 Intel 802.11ax 2x2 CNVi + BT
USB:
*1x USB Type-C port supporting: USB 3.2 Gen 2 (up to 10 Gbps) / DisplayPort over USB-C / Thunderbolt 4 / USB charging 5 V; 3 A / DC-in port 20 V; 65 W
*3x USB 3.2 Gen1
Další konektory:
*1x HDMI 2.1
*1x RJ-45
Čtečka paměťových karet: ne
Baterie: 57 Wh, Li-ion
Napájení: 135W 5.5phy Slim AC Adapter
Barva: Obsidian Black
Materiál: hliník a plast
Rozměry: 362,3 x 239,9 x 24,60 mm
Hmotnost: 2,32 kg
Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core i5 |
|---|---|
| EAN: | 4711121881183 |
| Barva: | Černá |
| Bezpečnostní prvky: | Ano |
| BlueTooth: | Ano |
| Čítačka kariet: | Ne |
| Čtečka čipových karet: | Ne |
| Čtečka otisku prstů: | Ne |
| Disk - kapacita eMMC (GB): | Ne |
| Disk - kapacita HDD (GB): | Ne |
| Disk - kapacita SSD (GB): | 1TB SSD |
| Disk - kapacita UFS (GB): | Ne |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas (nits): | 350 |
| Displej - rozlíšenie: | 3840x2160 |
| Displej - typ: | Lesklý |
| Displej - uhlopriečka [palce]: | 15,6 |
| Displej - veľkosť: | 15,6" |
| Dotyk aktivní pero (v balení): | Ne |
| Generácia/rada CPU: | Intel 13. generace |
| Gigabit ethernet: | Ano |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Herní provedení: | Ano |
| Hloubka (mm): | 239,9 |
| Hmotnost: | Standardní od 2,01 do 2,5 kg |
| Hmotnost přesná (kg): | 2,32 |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konstrukce notebooku: | Klasická konstrukce |
| Materiál notebooku: | Hliník a plast |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 4,6 |
| Model notebooku: | A3D15-71GM |
| Modelová rada: | Acer Aspire 3D 15 SE |
| Modelová rada GPU: | NVIDIA GeForce RTX 2050 4 GB |
| Napájecí konektor: | 5.5phy |
| NFC: | Ne |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | bez optické mechaniky |
| Pamäť - maximálna veľkosť: | 32 GB |
| Pamäť - počet volných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť: | 5200 MHz |
| Pamäť - veľkosť (GB): | 16GB |
| Pamäť Intel Optane: | Ne |
| Pamäť- počet slotov celkom: | 2 |
| Panel - typ: | IPS |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Počet paměti RAM: | 16GB (2x 8GB) |
| Podpora RAID: | Ne |
| Podsvietenie klávesnice: | Ano |
| Polohovací zařízení: | TouchPad |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Přesný model CPU: | i5-13420H |
| Rozlíšenie webkamery: | 720p |
| Sériový port: | Ne |
| Šířka (mm): | 362,3 |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 1 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ baterie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Typ CPU: | Intel Core i5 |
| Typ notebooku: | Pracovní notebook |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| USB 2.0 (počet): | 0 ks |
| USB 3.x: | Ano |
| USB 3.x (počet): | 3 ks |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 ks |
| Veľkosť pamäte VGA: | 4 GB |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Vstup mikrofon: | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 135 W |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Výstup DisplayPort: | Ne |
| Výstup DVI: | Ne |
| Výstup HDMI: | Ano |
| Výstup mini DisplayPort: | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI: | Ne |
| Výstup sluchátka: | Ano |
| Výstup VGA: | Ne |
| Výška (mm): | 24,60 |
| Webová kamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 2,1 |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Zdroj: | 135 W |
| Značka: | Acer |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
