Acer TravelMate P2 16/TMP216-41/R5PRO-7535U/16"/WUXGA/8GB/512GB SSD/AMD int/W11P/Gray/2R
Kód: 1870483621416PR22NPodrobný popis
Acer TravelMate P2 16 (TMP216-41-TCO-R22N)
* certifikace TCO 9.0
* armádní standard MIL-STD 810H
* Acer Dust Defender
* TravelMateSense App
Operační systém:Windows® 11 Professional 64-bit
Procesor: AMD Ryzen 5 PRO 7535U (6 jader, 12 vláken, 2,9/4,55 GHz, 16 MB cache)
Paměť:8GB DDR5
Maximální velikost:64GB DDR5 4800MT/s
Pevný disk:512GB PCIe NVMe SSD PM4
Optická mechanika:ne
Čtečka paměťových karet:microSD
Displej:16" WUXGA (1920x1200) 16:10 IPS antireflexní
Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon 660M Graphics
Audio:DTS® Audio; 2x mikrofon
Web kamera:720p HD TNR s krytkou
Polohovací zařízení:TouchPad
Podsvícená klávesnice:ano
Numerická klávesnice:ano
Čtečka otisku prstů:ano
Čtečka čipových karet:ano
Síť:Gigabit Ethernet
Bezdrátová komunikace:WLAN + Bluetooth (Wifi 6E 802.11ax 2x2 MU-MIMO + BT 5.3)
Porty USB:
* 2x USB 3.2 Gen1
* 2x USB4® 40Gb/s (DisplayPort přes USB-C/USB napájení 5V,3A/DC-in port 19V,65W s podporou nabíjení)
Další porty:
* 1x HDMI 2.0
* 1x RJ-45
* 1x čtečka microSD karet
* 1x čtečka čipových karet
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
* 1x bezpečnostní slot Kensington
TPM 2.0:ano
Baterie:53Wh Li-Ion, 3článková
Napájení:65W USB-C AC adaptér
Barva:šedá (Steel Gray)
Rozměry:359,3x261,07x19,95-22,95mm
Hmotnost:1,74kg
Záruka:2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | AMD Ryzen 5 |
|---|---|
| EAN: | 4711474063038 |
| Barva: | Šedá |
| Baterie - články: | 3 články |
| Baterie - kapacita (Wh): | 53 |
| BlueTooth: | Ano |
| Bluetooth verze: | 5.3 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Čítačka kariet: | Ano |
| Čtečka čipových karet: | Ano |
| Čtečka otisku prstů: | Ano |
| Datový modul: | Ne |
| Disk - kapacita eMMC (GB): | Ne |
| Disk - kapacita HDD (GB): | Ne |
| Disk - kapacita SSD (GB): | 512GB SSD |
| Disk - kapacita UFS (GB): | Ne |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Displej - typ: | Antireflexní |
| Displej - uhlopriečka [palce]: | 16 |
| Displej - veľkosť: | 16" |
| Dotyk aktivní pero (v balení): | Ne |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ano |
| Express card: | Ne |
| Generácia/rada CPU: | AMD řady 7000 |
| Gigabit ethernet: | Ano |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Hloubka (mm): | 22,95 |
| Hmotnost: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Hmotnost přesná (kg): | 1,74 |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konstrukce notebooku: | Klasická konstrukce |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 4,55 |
| Model notebooku: | TMP216-41 |
| Modelová rada: | Acer TravelMate P2 16 |
| Modelová rada GPU: | AMD Radeon 660M Graphics |
| NFC: | Ne |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | bez optické mechaniky |
| Pamäť - maximálna veľkosť: | 64 GB |
| Pamäť - rýchlosť: | 4800 MHz |
| Pamäť - veľkosť (GB): | 8GB |
| Panel - typ: | IPS |
| Počet jadier CPU: | 6 |
| Podsvietenie klávesnice: | Ano |
| Polohovací zařízení: | TouchPad |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Přesný model CPU: | R5PRO-7535U |
| Rozlíšenie webkamery: | 720p |
| Sériový port: | Ne |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Šířka (mm): | 359,3 |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | N924020395 |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ baterie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 5 PRO |
| Typ notebooku: | Pracovní notebook |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| USB 2.0 (počet): | 0 ks |
| USB 3.x: | Ano |
| USB 3.x (počet): | 2 ks |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 ks |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| Vstup mikrofon: | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 65 W |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Výstup DisplayPort: | Ne |
| Výstup DVI: | Ne |
| Výstup HDMI: | Ano |
| Výstup mini DisplayPort: | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI: | Ne |
| Výstup sluchátka: | Ano |
| Výstup VGA: | Ne |
| Výška (mm): | 261,07 |
| Webová kamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| WiDi: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 2,9 |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Zdroj: | Externí |
| Značka: | Acer |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
