ADATA SU650/512GB/SSD/2.5"/SATA/3R
Kód: 204A0361Podrobný popis
Model: ADATA Ultimate SU650
Kapacita: 512 GB
Typ disku [3,5"HDD, 2,5"HDD, SSD, hybrid] : 2,5" SATA 6 Gb/s
Rozhraní: SATA 6Gb/s
Přenosová rychlost:
*Zápis - 450 MB/s
*Čtení - 520 MB/s
Provozní teplota: 0 - 70°C
Rozměry [V x D x Š): 7 x 69,85 x 100,45 mm
Hmotnost: 59,5 g
Životnost: 2000000 h
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | SSD disky SATA |
|---|---|
| EAN: | 4711085931528 |
| Barva: | Bez barvy |
| Kapacita disku (GB, TB): | 280 - 512 GB |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Modelová rada: | ADATA SU650 |
| Obsahuje chladič: | Ne |
| Otáčky (rpm): | Bez otáček |
| Paměťové čipy: | 3D NAND |
| Prevedenie disku: | interní |
| Rozhraní IDE: | Ne |
| Rozhraní M.2 PCIe NVMe: | Ne |
| Rozhraní M.2 SATA: | Ne |
| Rozhraní mini PCI-e: | Ne |
| Rozhraní PCI-e: | Ne |
| Rozhraní SAS: | Ne |
| Rozhraní SATA: | Ano |
| Rozhraní Thunderbolt: | Ne |
| Rozmer disku: | 2.5" |
| Rýchlosť čítania (MB/s): | 520 |
| Rychlost SATA: | SATA III/600 |
| Rýchlosť zápisu (MB/s): | 450 |
| TBW - přesná (TB): | 280 |
| TBW - rozsah (TB): | 201 - 300 TB |
| Typ úložiska: | SSD |
| Záruka (let): | 3 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
