AKASA chladič CPU - Al LGA1700 backplate ITX
Kód: 201042577323Podrobný popis
Mimořádně bezpečný hliníkový chladič Intel LGA1700 Thin Mini-ITX s velmi nízkým profilemUltra nízkoprofilový 21,8mm chladič s vestavěným ventilátorem poskytuje kompaktní řešení chlazení s nízkou hlučností pro procesory Intel LGA1700 s TDP až 35 W v tenkých skříních mini-ITX a SFF.
*Výška chladiče je pouze 21,82 mm.
*Vestavěný ventilátor PWM s ložiskem Enter s dlouhou životností
*Inteligentní PWM a tichý ventilátor
*Dobré proudění vzduchu
Soket:LGA1700
Rozměry:87.2 x 85.2 x 21.8 mm
Rychlost:600-3000 RPM
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chladiče |
|---|---|
| EAN: | 4710679552194 |
| Intel socket 1700: | Ano |
| Max. hluk (dB): | 26 - 35 dB |
| Max. otáčky ventilátoru (rpm): | 3000 |
| Maximální TDP: | 35W |
| Počet ventilátorů na chladiči: | 1 ks |
| Průtok vzduchu (CFM): | 23,45 |
| Veľkosť ventilátora (mm): | 80 mm a méně |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
