AKASA chladič CPU - Alucia H6LS M2
Kód: 2010425772813Podrobný popis
Socket Type: Intel LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1156, LGA1200, LGA1700, LGA1851, AMD Socket AM4, AM5
Rychlost otáček: 700 - 2000 RPM
Podsvícení : Ne
Průtok vzduchu: 56.3 CFM
Konektor: 4-pin PWM
Rozměry: 120 x 120 x 67.2 mm
Hmotnost: 483,5g
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chladiče |
|---|---|
| EAN: | 4710679553269 |
| AMD socket AM4: | Ano |
| AMD socket AM5: | Ano |
| Intel socket 1150/1155/1156: | Ano |
| Intel socket 1151: | Ano |
| Intel socket 1200: | Ano |
| Max. hluk (dB): | 26 - 35 dB |
| Max. otáčky ventilátoru (rpm): | 2000 |
| Maximální TDP: | 150W |
| Počet ventilátorů na chladiči: | 1 ks |
| Průtok vzduchu (CFM): | 41,59 |
| Veľkosť ventilátora (mm): | 120 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
