AKASA chladič CPU - Soho H7 RGB
Kód: 201042577273Podrobný popis
Akasa SOHO H7
Vysoce výkonný prémiový chladič CPU vybavený duálním plným aRGB, inteligentním 120mm ventilátorem s regulací rychlosti PWM a 7 měděnými trubicemi.
* určeno pro CPU s maximálním TDP 250W
* bezpečná a snadná montáž
TDP:250W
Počet ventilátorů:2 (120x120x25mm)
Rychlost ventilátoru:500-2000 ot./min
Maximální průtok vzduchu:52,91CFM
Maximální tlak vzduchu:1,81mm-H20
Hlučnost:14,2–31,8dB(A)
Jmenovité napětí ventilátoru:DC 12V
Jmenovité napětí LED:DC 5V
Konektor ventilátoru:4pin PWM
Konektor LED:3pin adresovatelný RGB
Materiál:černá hliníková žebra s měděnými trubicemi
Rozměry chladiče:136,8x120x158mm
Hmotnost:1,1928kg
Kompatibilní software RGB:Gigabyte RGB Fusion, MSI Mystic Light, ASUS AURA, ASRock Polychrome, Razer Chroma RGB
Kompatibilita:
* Intel: LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1156, LGA1200, LGA1700, LGA2011, LGA2066
* AMD: AM5, AM4
Záruka:2 roky
Odkaz na stránky výrobce:https://akasa.co.uk/update.php?tpl=product/product.detail.tpl&type=COOLING&type_sub=CPU%20Cooler&model=AK-CC4026HP01
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chladiče |
|---|---|
| EAN: | 4710679552361 |
| AMD socket AM4: | Ano |
| AMD socket AM5: | Ano |
| Herní provedení: | Ano |
| Intel socket 1150/1155/1156: | Ano |
| Intel socket 1151: | Ano |
| Intel socket 1200: | Ano |
| Intel socket 1700: | Ano |
| Intel socket 2066: | Ano |
| Max. hluk (dB): | 26 - 35 dB |
| Max. otáčky ventilátoru (rpm): | 2000 |
| Maximální TDP: | 250W |
| Počet ventilátorů na chladiči: | 2 ks |
| Podsvietenie: | Ano |
| Průtok vzduchu (CFM): | 52,91 |
| Veľkosť ventilátora (mm): | 120 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
