ALIGATOR AE008/Stereo/Jack/Drôt/Biela
Kód: 95ALPS9262Podrobný popis
Stereo sluchátka s hands-free Aligator AE008 splňují náročné parametry nejen, pokud jde o kvalitu zvuku, ale také svým dynamickým provedením.Obsahují vestavěný mikrofon a ovládací tlačítko. Připojení pomocí jack 3,5mm.
Moderní uzavřená konstrukce a krystalicky čistý poslech.
Příjemně překvapí i náročnější posluchače, sluchátka se stanou vaším parťákem na celý den.
Skvělý poměr mezi kvalitou a cenou ocení i nároční uživatelé.
Jednoduchý ovladač umožňuje přijmout nebo odmítnout hovor..
Frekvence:20Hz-20KHz
Impedance: 28 Ohm
Citlivost: 98dB ± 3dB
Vstup: 3.5mm jack
Délka kabelu: 1m
Kvalitní mikrofon
Dodatočné parametre
| Kategória: | Slúchadlá |
|---|---|
| EAN: | 8596426105402 |
| Barva: | Bílá |
| Certifikace MS: | Ne |
| Citlivost: | 98 dB / mW |
| Délka kabelu (m): | 1 |
| Frekvenčný rozsah [Hz]: | 20 - 20 000 Hz |
| Konštrukcia slúchadiel: | Pecky |
| Mikrofon: | Ano |
| Modelové označenie: | ALIGATOR AE008 |
| Možnost stojánku: | Ne |
| Noise canceling: | Ne |
| Odnímatelný kabel: | Ne |
| Počet slúchadiel: | 2 |
| Podpora AAC/AptX: | Ne |
| Priestorový zvuk (slúchadlá): | 2.0 (stereo) |
| True Wireless: | Ne |
| Typ bezdrôtového pripojenia: | Není |
| Typ drôtového pripojenia: | 1x Jack 3,5mm |
| Účel: | Domácnost/Kancelář |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
