AOC/27B3CA2/27"/IPS/FHD/100Hz/1ms/Black/3R
Kód: 208833004257Podrobný popis
Představujeme nejnovější přírůstek do řady B3 – brilantní 27palcový displej s IPS panelem pro úchvatný obraz s rozlišením 1920 x 1080 a obnovovací frekvencí 100 Hz. Pokud hledáte monitor kompaktní velikosti, ale větší než 23,8 palce, je 27B3CA2 ideální volbou. Poskytuje také USB-C, což znamená, že je možné využívat video signály, napájení a přenos dat současně, což zvýší vaši produktivitu. Ať už pracujete nebo studujete, vychutnejte si pohodlnější a příjemnější zážitek ze sledování s velkou obrazovkou 27B3CA2.*HDR Mode
*Adaptive Sync
*Low Blue Light
Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: WLED
Úhlopříčka [palce]: 27
Rozlišení: 1920 x 1080
Obnovovací frekvence [Hz]: 100 Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Antireflexní (AG)
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1300:1
Odezva [ms]: GtG 4 ms, MPRT 1 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 16.7M (6bits+FRC)
Reproduktory: 2 W x 2
Konektory:
*HDMI 1.4 x 1
*Digitální HDCP (verze HDMI): HDCP 1.4
*DisplayPort 1.2 x 1
*USB-C (DP Alt mode) x 1
*Audio výstup: 1x Audio out combine with microphone
*Microphone in: Ano
*PD for USB C/TBT: USB C1: PD=65W, PD3.0, 5V/3A, 7V/3A, 9V/3A, 10V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.25A
Napájení: 100 - 240V 50/60Hz
Spotřeba [W]: 35
Stand By režim [W]: 0,5
Třída energetické náročnosti: E
Montáž na zeď: 100 x 100
Barva: Black
Rozměry (se stojanem): 616.6 x 452.9 x 229.5
Rozměry (bez stojanu): 616.6 x 45.4x 356.7
Hmotnost [kg]: 4.05/ 6.93
Záruka: 36 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | PC Monitory |
|---|---|
| EAN: | 4038986181471 |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Barva: | Černá |
| Doba odozvy (ms): | 1 |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| DP počet: | 1 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| HDR: | HDR |
| Hmotnost (kg): | 4,05 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 2,1 do 5 kg |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 250 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 100 - 250 |
| Komponentní video: | Ne |
| Kompozitní video: | Ne |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor LAN RJ-45: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Kontrast (statický): | 1300:1 |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | 27B3CA2 |
| Modelová rada: | AOC |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 100 |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie - štandard: | Full HD |
| Rozlíšenie (šxv): | 1920x1080 (Full HD) |
| Rozmer (ŠxVxH mm): | 616,6 x 356,7 x 45,4 |
| Rozmer VESA uchytenia: | 100 x 100 mm |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Spotřeba energie (W): | 35 |
| Třída energetické účinnosti: | E |
| Typ obrazovky: | LCD IPS/PLS |
| Uhlopriečka: | 25" - 27" |
| Uhlopriečka presná("): | 27 |
| Verzia HDMI: | Verze 1.4 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon repro (W): | 4 W |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 3 Roky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
