AOC/27B3CF2/27"/IPS/FHD/100Hz/1ms/Black/3R
Kód: 208833004261Podrobný popis
Představujeme nejnovější přírůstek do řady B3 – brilantní 27palcový displej s IPS panelem pro úchvatný obraz a věrné barvy. Pokud hledáte něco většího než 23,8 palce, 27B3CF2 je ideální volbou. S implementací USB-C je možný obrazový signál, napájení a přenos dat současně. Monitor se může pochlubit stejnými funkcemi jako 24B3CF2, což znamená, že poskytuje výškově nastavitelné stojany, které hladce integrují ergonomické funkce do vašeho pracovního prostoru. Díky možnosti přizpůsobit si výšku podle svých preferencí můžete dosáhnout dokonalého pozorovacího úhlu a snížit tak namáhání krku a očí při delší práci nebo studiu. Ať už pracujete nebo studujete, vychutnejte si pohodlnější a příjemnější zážitek ze sledování s velkou obrazovkou 27B3CF2.*Adaptive Sync
*HDR Mode
*Low Blue Light
*Flicker Free
Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: WLED
Úhlopříčka [palce]: 27
Rozlišení: 1920 x 1080
Rozteč bodu [mm]: 0.3114
Obnovovací frekvence [Hz]: 100
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Antireflexní (AG)
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1300:1
Odezva [ms]: GtG 4 ms, MPRT 1 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 16,7 milionu
Reproduktory: 2 W x 2
Konektory:
*HDMI 1.4 x 1
*Digitální HDCP (verze HDMI): HDCP 1.4
*Rozhraní USB-C: USB-C 3.2 x 1 (DP alt mode, upstream, power delivery up to 65 W)
*Rozbočovač USB
*Vysokorychlostní rozbočovač USB: USB 3.2 (Gen 1)
*Porty USB pro downstream: 2
*Port USB pro rychlé nabíjení: Ano
*Audio výstup: 1x Audio out
*PD for USB C/TBT: USB C1 : PD=65W, PD3.0, 5V/3A, 7V/3A, 9V/3A, 10V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.25A
*USB Hub up stream: 1 x USB3.2 type C Gen 1, 5 Gbit/s
Napájení: interní, 100 - 240V 50/60Hz
Spotřeba [W]: 35
Stand By režim [W]: 0.5
Třída energetické náročnosti: E
Montáž na zeď: 100 x 100
Naklápění monitoru:
*Naklonění: -5 (+3/-0) ~ +23 (-3/+0)
*Nastavení výšky (mm): 110 mm
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 616.6 x (398.6-508.6) x 229.8
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 616.6 x 356.7 x 45.3
Hmotnost [kg]: 4.03/ 5.56
Obsah balení:
*Kabel HDMI: 1.5
*Kabel USB-C na C: 1.8
*Napájecí kabel
*Napájecí adaptér
TCO Certified: Ne
Záruka: 36 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | PC Monitory |
|---|---|
| EAN: | 4038986181457 |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Barva: | Černá |
| Doba odozvy (ms): | 1 |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| DP počet: | 0 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| HDR: | HDR |
| Hmotnost (kg): | 4,03 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 2,1 do 5 kg |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 250 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 100 - 250 |
| Komponentní video: | Ne |
| Kompozitní video: | Ne |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor LAN RJ-45: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Kontrast (statický): | 1300:1 |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | 27B3CF2 |
| Modelová rada: | AOC |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 100 |
| Otočenie na výšku - pivot: | Ne |
| Power Delivery: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie - štandard: | Full HD |
| Rozlíšenie (šxv): | 1920x1080 (Full HD) |
| Rozmer (ŠxVxH mm): | 616,6 x 356,7 x 45,3 |
| Rozmer VESA uchytenia: | 100 x 100 mm |
| Rozteč bodů (mm): | 0,3114 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Spotřeba energie (W): | 35 |
| TCO Certified: | Ne |
| Třída energetické účinnosti: | E |
| Typ obrazovky: | LCD IPS/PLS |
| Uhlopriečka: | 25" - 27" |
| Uhlopriečka presná("): | 27 |
| Verzia HDMI: | Verze 1.4 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon Power Delivery (W): | 65 W |
| Výkon repro (W): | 4 W |
| Výškovo nastavitelný stojan: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 3 Roky |
| Zdroj: | Interní |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
