AOC/CU34P2A/34"/VA/3440x1440/100Hz/1ms/Black/3R
Kód: 208833005252Podrobný popis
Monitor CU34P2A představuje jasnou volbu pro profesionální uživatele, kteří chtějí dosáhnout maximální produktivity. Tento model je vybaven 34" panelem VA/3FL s poloměrem zakřivení 1500R, rozlišením QHD, ultra širokoúhlým poměrem stran 21:9. Mezi jeho bohaté a inovativní funkce patří široké pozorovací úhly 178°/178°, kompatibilita s rozhraními HDMI a DP, rozbočovač USB 3.2 a automatický výběr vstupního zdroje.* AdaptiveSync
Typ obrazovky: VA
Podsvícení: WLED
Úhlopříčka [palce]: 34
Rozlišení: 3 440 × 1 440
Rozteč bodu [mm]: 0.2745
Obnovovací frekvence: 100 Hz
Poměr stran: 21:9
Povrch displeje: Antiglare + 3H
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 3000:1
Odezva [ms]: 1 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 16,7 milionu
Reproduktory: 3 W x 2
Konektory:
* HDMI 2.0 x 2, DisplayPort
* Rozbočovač USB
* USB 3.2 (Gen1) x 4
*Audio vstup: Line in
*Audio výstup: Headphone out (3,5mm)
Napájení: Interní, 100–240 V, 50/60 Hz
Spotřeba [W]: 55 watt
Pohotovostní režim [W]: 0.5 watt
Montáž na zeď: VESA 100 × 100
Naklápění monitoru:
*Otočení: 180 °
*Naklonění: 5.5° ± 1° ~ 22° ± 1.5°
*Míra nastavení výšky: 150 mm
Barva: Černá
Rozměry (excl base, ŠxVxH mm): 808,34 x 367,45 x 100,14
Rozměry (včetně základny, ŠxVxH mm): 808,34 x 611,53 x 275,13
Hmotnost [kg]: 9,8 Kg
Obsah balení:
*HDMI kabel: 1,8 m
*DisplayPort kabel: 1,8 m
TCO Certified: Ano
Záruka: 36 měs.
https://eu.aoc.com/cs/monitors/cu34p2a
Dodatočné parametre
| Kategória: | PC Monitory |
|---|---|
| EAN: | 4038986118224 |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Barva: | Černá |
| Doba odozvy (ms): | 1 |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| DP počet: | 1 |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ano |
| Formát obrazu: | Panorama - 21:9 |
| FreeSync: | Ne |
| FreeSync 2: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Hmotnost (kg): | 9,8 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 5,1 do 10 kg |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 300 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 251 - 400 |
| Jiné: | AdaptiveSync |
| Komponentní video: | Ne |
| Kompozitní video: | Ne |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Kontrast (statický): | 3000:1 |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | CU34P2A |
| Modelová rada: | AOC |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 100 |
| Otočenie na výšku - pivot: | Ne |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie - štandard: | UW-QHD |
| Rozlíšenie (šxv): | 3440x1440 |
| Rozmer (ŠxVxH mm): | 808,34 x 611,53 x 275,13 |
| Rozmer VESA uchytenia: | 100 x 100 mm |
| Rozteč bodů (mm): | 0,2745 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Spotřeba energie (W): | 55 |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | D922110301 |
| Třída energetické účinnosti: | C |
| Typ obrazovky: | LCD VA/PVA/MVA |
| Uhlopriečka: | 33" - 40" |
| Uhlopriečka presná("): | 34 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon repro (W): | 6 W |
| Výškovo nastavitelný stojan: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 3 Roky |
| Zdroj: | Interní |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
