AOC/CU34P3CV/34"/VA/3440x1440/100Hz/4ms/Black/3R
Kód: 208833005262Podrobný popis
Produktivita, konektivita a komfortAOC CU34P3CV je 34” WQHD (3440 x 1440) zakřivený IPS monitor s atraktivním třístranným ultratenkým rámečkem, který nabízí skutečně působivé sledování. Poměr stran Wide QHD 21:9 tohoto modelu rozšiřuje vaše zorné pole a zároveň poskytuje ucelený pohled pro lepší filmový zážitek. Panel se vyznačuje jasem 300 nitů a velkorysými 178/178° širokými pozorovacími úhly, spolu se dvěma vestavěnými 5W + 5W reproduktory pro zvýšení vaší každodenní produktivity v dnešní flexibilní kanceláři. Monitor CU34P3CV je připraven zvýšit vaši produktivitu s konektorem USB-C podporujícím příkon napájení až 65 W, přenos dat a alternativní režim DisplayPort. Konektivita tohoto monitoru je rozšířena o USB rozbočovač a RJ-45. S ohledem na udržitelnost je tento monitor doplněn řadou ekologických certifikací včetně EPA, TCO a EPEAT.
* 1500R
* PbP, PiP
Typ obrazovky: VA
Podsvícení: WLED
Úhlopříčka [palce]: 34
Rozlišení: 3440 x 1440
Rozteč bodu [mm]: 0.23175
Obnovovací frekvence [Hz]: 100 Hz
Poměr stran: 21:9
Povrch displeje: Antireflexní (AG)
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 3000:1
Odezva [ms]: 4 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 16,7 milionu
Reproduktory: 5 W x 2
Konektory:
*HDMI 2.0 x 1
*DisplayPort 1.4 x 1
*USB-C 3.2 x 1 (DP alt mode, upstream, power delivery up to 65 W)
*ROZBOČOVAČ USB
*VYSOKORYCHLOSTNÍ ROZBOČOVAČ USB: USB 3.2
*PORT USB PRO RYCHLÉ NABÍJENÍ
*RJ-45
*AUDIO VÝSTUP: Výstup pro sluchátka (3,5 mm)
Napájení: Interní, 100 - 240V 50/60Hz
Montáž na zeď: 100 x 100
Naklápění monitoru:
*NAKLONĚNÍ: -5/23
*NASTAVENÍ VÝŠKY (MM): 150 mm
*NATOČENÍ: -175/175
Barva: Černá
Obsah balení:
*KABEL HDMI: 1.8
*KABEL DISPLAYPORT: 1.8
*KABEL USB-C NA C/A: 1.8
*NAPÁJECÍ KABEL C13: 1.8
TCO Certified: Ano
Záruka: 36 měs.
https://eu.aoc.com/cs/products/monitors/cu34p3cv/specification
Dodatočné parametre
| Kategória: | PC Monitory |
|---|---|
| EAN: | 4038986110730 |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Barva: | Černá |
| Doba odozvy (ms): | 4 |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| DP počet: | 1 |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ano |
| Formát obrazu: | Panorama - 21:9 |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 300 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 251 - 400 |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Kontrast (statický): | 3000:1 |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | CU34P3CV |
| Modelová rada: | AOC |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 100 |
| Otočenie na výšku - pivot: | Ne |
| Power Delivery: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie - štandard: | UW-QHD |
| Rozlíšenie (šxv): | 3440x1440 |
| Rozmer VESA uchytenia: | 100 x 100 mm |
| Rozteč bodů (mm): | 0,23175 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | D922110301 |
| Třída energetické účinnosti: | G |
| Typ obrazovky: | LCD VA/PVA/MVA |
| Uhlopriečka: | 33" - 40" |
| Uhlopriečka presná("): | 34 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon Power Delivery (W): | 65 W |
| Výkon repro (W): | 10 W |
| Výškovo nastavitelný stojan: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 3 Roky |
| Zdroj: | Interní |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
