AOC/Q32V4/31,5"/IPS/QHD/75Hz/4ms/Black/3R
Kód: 20883300515Podrobný popis
Elegantní doplněk do domácí kanceláře* Adaptive Sync
* ZAMEZENÍ BLIKÁNÍ
* Low Blue Light
Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 31.5
Rozlišení: 2560 x 1440
Obnovovací frekvence: 75 Hz
Poměr stran: 16 : 9
Povrch displeje: 3H
Jas [cd/m2]: 250
Odezva [ms]: 4 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 16,7 milionu
Reproduktory: 2 W x 2
Konektory:
*DisplayPort 1.2 x 1
*Výstup pro sluchátka (3,5 mm)
*HDMI 1.4
Napájení: Interní, 100 - 240V 50/60Hz
Spotřeba [W]: 38
Stand By režim [W]: 0.5
Třída energetické náročnosti: G
Montáž na zeď: VESA 100 × 100
Naklápění monitoru: -5/23
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 730.2 x 531.1 x 209.9
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 730.2 x 426.6 x 47.5
Záruka: 36 měs.
https://eu.aoc.com/cs/products/monitors/q32v4
*HDMI x 1
Dodatočné parametre
| Kategória: | PC Monitory |
|---|---|
| EAN: | 4038986119900 |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Barva: | Černá |
| Doba odozvy (ms): | 4 |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| DP počet: | 1 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| FreeSync 2: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 250 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 100 - 250 |
| Komponentní video: | Ne |
| Kompozitní video: | Ne |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ne |
| Konektor USB-C: | Ne |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | Q32V4 |
| Modelová rada: | AOC |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 75 |
| Otočenie na výšku - pivot: | Ne |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie - štandard: | QHD |
| Rozlíšenie (šxv): | 2560x1440 |
| Rozmer (ŠxVxH mm): | 730,2 x 426,6 x 47,5 |
| Rozmer VESA uchytenia: | 100 x 100 mm |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Spotřeba energie (W): | 38 |
| Třída energetické účinnosti: | G |
| Typ obrazovky: | LCD IPS/PLS |
| Uhlopriečka: | 30" - 32" |
| Uhlopriečka presná("): | 31,5 |
| Verzia HDMI: | Verze 1.4 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon repro (W): | 4 W |
| Výškovo nastavitelný stojan: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 3 Roky |
| Zdroj: | Interní |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
