ARCTIC Z1 Gen 3 (Matt Black Coating)
Kód: 201063840Podrobný popis
Kvalitní stolní držák pro monitory 16:9 až 43 palců a ultra-širokoúhlé až 49 palců s hmotností až 15 kg, naklonění: +/- 15 °, swivel: 180 °, rotace: 360 °, kompatibilita VESA: 75 a 100 mm, montáž na pracovní desky: 20-60 mm, kabelový management.Stolní držák obrazovky ARCTIC Z1 Gen 3 vám umožní lépe uspořádat svůj pracovní prostor. Vyznačuje se precizním dílenským zpracováním, promyšlenou ergonomií a snadnou montáží.
Promyšlená ergonomie
Získejte pohodlí a přizpůsobitelnost. Nastavte výšku, úhel nebo orientaci obrazovky a zvyšte ergonomické možnosti svého pracovního prostoru. Pokud trávíte hodně času před obrazovkou, oceníte především možnost přizpůsobit pozorovací úhel.
Další výhody
Montážní hlava usnadňuje instalaci a následné změny zarovnání.
S integrovaným kabelovým managementem snadno zkrotíte neuspořádané kabely.
Vhodný pro klasické monitory 16:9 až 43 palců a ultra-širokoúhlé až 49 palců s hmotností až 15 kg.
Klíčové vlastnosti
Stolní držák obrazovky ARCTIC Z1 Gen 3 určený pro monitory o velikosti 16:9 až 43 palců a ultra-širokoúhlé až 49 palců s hmotností až 15 kg. Jedná se o velmi praktický držák, který kromě LCD monitorů lze využít i pro LED televizory apod. Robustní provedení držáku zajistí opravdu spolehlivé a stabilní uchycení monitoru na pracovní desku stolu.
Materiál: ocel, slitina hliníku ADC12
Naklonění: +/- 15 °
Swivel: 180 °
Rotace: 360 °
Kompatibilita VESA: 75 a 100 mm
Montáž na pracovní desky: 20-60 mm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stojany |
|---|---|
| EAN: | 4895213701273 |
| Montáž na stěnu: | Ne |
| Nosnost držáku (kg): | do 15kg |
| Nosnost držáku přesná (kg): | 10 kg |
| Počet monitorů k uchycení: | 1 |
| Rozmer VESA uchytenia: | 75 x 100 mm |
| Určení držáku: | Stolní |
| VESA standard: | Ano |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
