ASUS DC300 Triple Display USB-C Dock
Kód: 185191341506Podrobný popis
ASUS Triple Display USB-C Dock DC300ASUS Triple Display USB-C Dock je elegantní a kompaktní zařízení, které zjednodušuje připojení notebooku. Napájejte notebook jediným kabelem, připojte se k síti a periferním zařízením a pracujte na více úlohách až se čtyřmi monitory1 - včetně monitoru notebooku a tří externích monitorů. Má také integrovanou čtečku karet SD pro nejrůznější pracovní scénáře. Jednoduše řečeno, dokovací stanice ASUS Triple Display USB-C Dock udrží váš stůl čistý, uklizený a organizovaný a zároveň vás v mžiku připraví na práci.
Porty:
*1 x USB 3.2 Gen2 Type-C Upstream port for computer sideport (10Gbps / DP1.4 / output: up to 85W)
*1 x USB 3.2 Gen2 Type-A ports (10Gbps)
*1 x USB 3.2 Gen2 Type-C port (10Gbps/PD-in 100W/5V/1.5A)
*1 x HDMI with a maximum output resolution of 3840x2160 @60Hz,FHD @144Hz
*2 x USB 3.2 Gen1 Type-A ports (5Gbps)
*1 x DisplayPort 1.4
Rozlišení videa:
*HDMI Single Ext. Output: 3840×2160@60Hz
*Display Port Single Ext. Output: 3840×2160@60Hz
*USB-C Single Ext. Output: 3840×2160@60Hz
Napájení:150W DC20.0V / 7.5A
Délka kabelu:65 cm
Barva:černá
Hmotnost:514±5 g (dok) | 95±5 g (stojan)
Rozměry:160 x 80 x 32 mm
Materiál:plast | kov
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dokovacie stanice a replikátory portov |
|---|---|
| EAN: | 4711387113332 |
| Čtečka paměťových karet: | Ano |
| DisplayPort (F): | 1 |
| HDMI Standard A (F): | 1 |
| Hmotnost (g): | 514 |
| Jack 3,5 mm (slúchadlá/mic): | 1 |
| Minimální nutné rozhraní: | USB-C s video/napájení |
| Primární určení: | pro vybrané produkty ASUS |
| RJ-45 (F): | 1 |
| Rozmery Š x V x H: | 160 x 80 x 32 mm |
| Univerzální dokovací stanice: | Ano |
| USB Type A (F): | 3 |
| USB Type-C (F): | 2 |
| Výkon napájecího adaptéru (W): | 150 W |
| Výkon Power Delivery (W): | 90 W |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
