ASUS ROG/Strix XG27AQDMG/26,5"/OLED/QHD/240Hz/0,03ms/Black/3R
Kód: 20886009927Podrobný popis
ROG Strix OLED XG27AQDMG gaming monitor, 27-inch (26.5-inch viewable) 1440p glossy WOLED panel, 240 Hz, 0.03 ms, custom heatsink, OLED Anti-flicker, ASUS OLED Care, uniform brightness, G-SYNC® compatible, 99% DCI-P3, and DisplayWidget Center*Flicker free
*HDR (High Dynamic Range) Support: HDR10
*ASUS OLED Care
*Trace Free Technology
*GamePlus
*Low Blue Light
*HDCP Support 2.2
*Game Visual
*VRR Technology: FreeSync™ Premium & G-SYNC® Compatible
*Extreme Low Motion Blur
*Shadow Boost
*Display Widget, DisplayWidget Center
*Aspect Control
Typ obrazovky: WOLED
Úhlopříčka [palce]: 26,5
Rozlišení: 2560 x 1440
Rozteč bodu [mm]: 0.229 mm
Obnovovací frekvence [Hz]: 240 Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Glossy
Jas [cd/m2]: 275
Kontrast: 1,500,000:1
Odezva [ms]: 0.03 ms (GTG)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/ 178°
Počet barev: 1073.7 M (10 bit)
Konektory:
*DisplayPort 1.4 DSC x 1
*HDMI (v2.0) x 2
*Earphone jack
*USB Hub: 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
Napájení: 100-240V, 50/60Hz
Spotřeba [W]: <25 W
Stand By režim [W]: <0.5 W
Třída energetické náročnosti: F
Montáž na zeď: 100 x 100 mm
Naklápění monitoru:
*1/4" Tripod Socket
*Tilt (+20° ~ -5°)
*Swivel (+45° ~ -45°)
*Pivot (+90° ~ -90°)
*Height Adjustment: 0~120 mm
Barva: Black
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 605 x 508 x 219
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 605 x 368 x 50
Hmotnost [kg]: 4.2 kg/ 6.7 kg
Záruka: 36 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | PC Monitory |
|---|---|
| EAN: | 4711387559666 |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Barva: | Černá |
| Doba odozvy (ms): | 0,03 |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| DP počet: | 1 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ano |
| G-Sync: | Ano |
| HDR: | HDR10 |
| Herní provedení: | Ano |
| Hmotnost (kg): | 6,7 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 5,1 do 10 kg |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 275 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 251 - 400 |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Kontrast (statický): | 1 500 000:1 |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | Strix XG27AQDMG |
| Modelová rada: | ASUS ROG |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 240 |
| Otočenie na výšku - pivot: | Ano |
| Povrch displeja: | Lesklý |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ne |
| Rozlíšenie - štandard: | QHD |
| Rozlíšenie (šxv): | 2560x1440 |
| Rozmer (ŠxVxH mm): | 605 x 508 x 219 |
| Rozmer VESA uchytenia: | 100 x 100 mm |
| Rozteč bodů (mm): | 0,229 |
| Spôsob použitia: | Herní |
| Spotřeba energie (W): | 25 |
| Třída energetické účinnosti: | F |
| Typ obrazovky: | OLED |
| Uhlopriečka: | 25" - 27" |
| Uhlopriečka presná("): | 26,5 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| VESA standard: | Ano |
| Výškovo nastavitelný stojan: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 3 Roky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
