ASUS TUF/VG27AQML1A-W/27"/IPS/QHD/260Hz/1ms/Black/3R
Kód: 20886009790Podrobný popis
ASUS TUF Gaming VG27AQML1A-W
27" QHD (2560x1440) herní monitor s přetaktováním na 260Hz (nativní 240Hz) obnovovací frekvencí určený pro profesionální hráče a pohlcující hru
* technologie ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB SYNC)
* DisplayWidget Center
* FreeSync Premium, kompatibilní s G-Sync a technologie AdaptiveSync poskytují bezproblémový herní zážitek
* technologie GamePlus
* 90% DCI-P3
* Energy Star
* TÜV Flicker-free
* TÜV Low Blue Light
* VESA AdaptiveSync Display 240Hz
* VESA DisplayHDR 400
Typ obrazovky: Fast IPS
Podsvícení: LED
Úhlopříčka: 27"
Rozteč pixelů: 0,233mm
Rozlišení: 2560x1440
Obnovovací frekvence: 260Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: matný
Jas: 400cd/m2
Kontrast: 1000:1
Odezva: 1ms (GTG)
Pozorovací úhly (horizontální/vertikální): 178°/178°
Počet barev: 1073,7M (10 bit)
Reproduktor: 2x 2W
Porty:
* 1x DisplayPort 1,4 (HBR3)
* 2x HDMI (v2.0)
* 2x USB 3.2 Gen 1 typ A
* 1x sluchátkový konektor 3,5mm
* 1x napájecí konektor
* 1x bezpečnostní slot Kensington
Napájení: 100-240V, 50/60Hz
Spotřeba: <26 W
Stand By režim: <0,5 W
Montáž na zeď: VESA 100x100mm
Naklápění monitoru:
* naklonění: ano (+20° ~ -5°)
* otočení: ano (+20° ~ -20°)
* pivot: ano (+90° ~ -90°)
* nastavení výšky: 0-130mm
Barva: černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH): 614,9x533,9x213,8mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH): 614,9x366,5x54mm
Hmotnost (bez/se stojanem): 4,1kg/6,4kg
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | PC Monitory |
|---|---|
| EAN: | 4711387523612 |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Barva: | Černá |
| Doba odozvy (ms): | 1 |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| DP počet: | 1 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ano |
| G-Sync: | Ano |
| HDR: | HDR10 |
| Herní provedení: | Ano |
| Hmotnost (kg): | 6,4 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 5,1 do 10 kg |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 400 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 251 - 400 |
| Komponentní video: | Ne |
| Kompozitní video: | Ne |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor LAN RJ-45: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Kontrast (statický): | 1000:1 |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | VG27AQML1A-W |
| Modelová rada: | ASUS TUF |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 260 |
| Otočenie na výšku - pivot: | Ano |
| Povrch displeja: | Matný |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie - štandard: | QHD |
| Rozlíšenie (šxv): | 2560x1440 |
| Rozmer (ŠxVxH mm): | 614,9x533,9x213,8 |
| Rozmer VESA uchytenia: | 100 x 100 mm |
| Rozteč bodů (mm): | 0,233 |
| Spôsob použitia: | Herní |
| Spotřeba energie (W): | 26 |
| Typ obrazovky: | LCD IPS/PLS |
| Uhlopriečka: | 25" - 27" |
| Uhlopriečka presná("): | 27 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon repro (W): | 4 W |
| Výškovo nastavitelný stojan: | Ano |
| Záruka: | 3 Roky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
