ASUS TUF/VG34VQL1B/34"/VA/3440x1440/165Hz/1ms/Black/3R
Kód: 20886009981Podrobný popis
Herní monitor TUF Gaming VG34VQL1B - 34palcový WQHD (3440x1440), 165Hz, Extreme Low Motion Blur, FreeSync Premium, 1ms (MPRT), zakřivený 1500R, DisplayHDR 400Typ obrazovky: VA
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 34
Rozlišení: 3440x1440
Rozteč bodu [mm]: 0.2325mm
Obnovovací frekvence: 165Hz
Poměr stran: 21:9
Povrch displeje: Non-Glare
Jas [cd/m2]: 550
Kontrast: 4000:1
Odezva [ms]: 1ms MPRT
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/ 178°
Počet barev: 16.7M
Reproduktory: 2Wx2
Konektory:
*DisplayPort 1.4 x 2
*HDMI(v2.0) x 2
*USB Hub: (3 porty)
*Earphone Jack
Napájení: 100-240V, 50/60Hz
Spotřeba [W]: 35W
Stand By režim [W]: <0.3W
Montáž na zeď: VESA 100x100mm
Naklápění monitoru:
*Sklopný: +15° ~ -5°
*Otočný: +10° ~ -10°
*Nastavení výšky: 0~130mm
Barva: černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 807 x (409~539) x 278(mm)
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 807 x 368 x 110(mm)
Hmotnost [kg]: 6.6 Kg, + stojan 9.01 Kg
Záruka: 36 měs.
https://www.asus.com/Displays-Desktops/Monitors/TUF-Gaming/TUF-Gaming-VG34VQL1B/techspec/
Dodatočné parametre
| Kategória: | PC Monitory |
|---|---|
| EAN: | 4718017927222 |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Barva: | Černá |
| Doba odozvy (ms): | 1 |
| DP počet: | 2 |
| Formát obrazu: | Panorama - 21:9 |
| FreeSync: | Ano |
| Herní provedení: | Ano |
| Hmotnost (kg): | 6,6 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 5,1 do 10 kg |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 550 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 501 - 1000 |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB: | Ano |
| Kontrast (statický): | 4000:1 |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | VG34VQL1B |
| Modelová rada: | ASUS TUF |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 165 |
| PIP (Picture in Picture): | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie - štandard: | UW-QHD |
| Rozlíšenie (šxv): | 3440x1440 |
| Rozmer (ŠxVxH mm): | 807 x 368 x 110 |
| Rozteč bodů (mm): | 0,2325 |
| Spôsob použitia: | Herní |
| Třída energetické účinnosti: | G |
| Typ obrazovky: | LCD VA/PVA/MVA |
| Uhlopriečka: | 33" - 40" |
| Uhlopriečka presná("): | 34 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon repro (W): | 4 W |
| Výškovo nastavitelný stojan: | Ano |
| Záruka: | 3 Roky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
