ASUS/VZ27EHF/27"/IPS/FHD/100Hz/1ms/Black/3R
Kód: 20886009800Podrobný popis
ASUS VZ27EHF Eye Care Monitor – 27 inch Full HD (1920 x 1080), IPS, Frameless, 100Hz, Adaptive-Sync, 1ms MPRT, HDMI, Low Blue Light, Flicker Free, Wall Mountable* Trace Free Technology
*SPLENDID Technology
*Color Temp. Selection (5 modes)
*GamePlus
*QuickFit
*QuickFit Plus
*HDCP 1.4
*VRR Technology (Adaptive-Sync)
*Motion Sync
*Low Blue Light
*Eye Care+ Technology
Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 27
Rozlišení: 1920 x 1080
Rozteč bodu [mm]: 0.311 mm
Obnovovací frekvence [Hz]: 100 Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Non-Glare
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1300:1
Odezva [ms]: 1 ms MPRT
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/ 178°
Počet barev: 16.7 M
Konektory:HDMI (v1.4) x 1
Napájení: 100-240V, 50/60Hz
Spotřeba [W]: <21 W
Stand By režim [W]: < 0.5 W
Montáž na zeď: 75 x 75 mm
Naklápění monitoru: +23° ~ -5°
Barva: Black
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 612.3x 433.5 x 209.8 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 612 x 357 x 39 mm
Hmotnost [kg]: 3.1 kg/ 3.5 kg
Záruka: 36 měs.
https://www.asus.com/displays-desktops/monitors/eye-care/vz27ehf/
Dodatočné parametre
| Kategória: | PC Monitory |
|---|---|
| EAN: | 4711387194225 |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Barva: | Černá |
| Doba odozvy (ms): | 1 |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| DP počet: | 0 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Hmotnost (kg): | 3,1 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 2,1 do 5 kg |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 250 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 100 - 250 |
| Komponentní video: | Ne |
| Kompozitní video: | Ne |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor LAN RJ-45: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Kontrast (statický): | 1300:1 |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | VZ27EHF |
| Modelová rada: | ASUS |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 100 |
| Otočenie na výšku - pivot: | Ne |
| Povrch displeja: | Matný |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ne |
| Rozlíšenie - štandard: | Full HD |
| Rozlíšenie (šxv): | 1920x1080 (Full HD) |
| Rozmer (ŠxVxH mm): | 612 x 357 x 39 |
| Rozmer VESA uchytenia: | 75 x 75 mm |
| Rozteč bodů (mm): | 0,311 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Spotřeba energie (W): | 21 |
| Třída energetické účinnosti: | D |
| Typ obrazovky: | LCD IPS/PLS |
| Uhlopriečka: | 25" - 27" |
| Uhlopriečka presná("): | 27 |
| Verzia HDMI: | Verze 1.4 |
| VESA standard: | Ano |
| Výškovo nastavitelný stojan: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 3 Roky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
