ASUS Zenbook S 14 OLED/UX5406SA/U7-258V/14"/2880x1800/T/32GB/1TB SSD/Arc 140V/W11P/White/2R
Kód: 185-UX540-OLED227XPodrobný popis
ASUS Zenbook S 14 (UX5406)
* klávesa Copilot
* armádní standard MIL-STD 810H
Operační systém: Windows® 11 Pro
Procesor: Intel Core Ultra 7 258V (8 jader - 4P + 4E, 8 vláken, P-core 2,2/4,8 GHz, 12 MB cache)
Neural procesor: Intel® AI Boost NPU (až 47)
Paměť: 32GB LPDDR5X na základní desce
Počet slotů (celkem/volných): bez slotů (0/0)
Maximální velikost: 32GB
Pevný disk: 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Rozšiřující sloty pevného disku: 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: dotykový 14" WQXGA+ (2880X1800) 16:10 OLED, lesklý, 120Hz, 0,2ms, 400 nitů, DCI-P3 100%, VESA Display HDR True Black 500
Grafická karta: integrovaná Intel® Arc™ 140V
Audio: 2x technologie Smart Amp, reproduktory Harman/Kardon; mikrofon
Web kamera: FHD s IR
Polohovací zařízení: Touchpad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ne
Čtečka otisků prstů: ne
Pero: ASUS Pen SA203H-MPP2.0
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 7, 802.11be, třípásmová, 2*2 + Bluetooth® 5.4)
Porty USB:
* 1x USB 3.2 Gen 2 typu A
* 2x Thunderbolt™ 4 s podporou zobrazení/technologie Power Delivery
Další porty:
* 1x HDMI 2.1 TMDS
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
Zabezpečení: firmware TPM, Microsoft Pluton, infračervená webkamera s podporou Windows Hello
Baterie: 72Wh, 2S2P, 4článková Li-ion
Napájení: 65W AC adaptér, USB-C
Barva: bílá
Materiál: hliník
Rozměry: 310,3x214,7x11,9-12,9mm
Hmotnost: cca 1,2kg
Záruka: 2 roky
Dvouletá prémiová záruka ASUS Pick-up and Return pro IČO i soukromé osoby ZDARMA.
Podrobnosti naleznete zde: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis
Stránky výrobce: https://www.asus.com/cz/laptops/for-home/zenbook/asus-zenbook-s-14-ux5406/
Nabídku kompatibilních rozšíření ke standardní záruce naleznete v souvisejícím zboží.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core Ultra 7 |
|---|---|
| EAN: | 4711387730997 |
| Barva: | Bílá |
| Baterie - články: | 4 články |
| Baterie - kapacita (Wh): | 72 |
| BlueTooth: | Ano |
| Bluetooth verze: | 5.4 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Čítačka kariet: | Ne |
| Čtečka čipových karet: | Ne |
| Čtečka otisku prstů: | Ne |
| Datový modul: | Ne |
| Disk - kapacita eMMC (GB): | Ne |
| Disk - kapacita HDD (GB): | Ne |
| Disk - kapacita SSD (GB): | 1TB SSD |
| Disk - kapacita UFS (GB): | Ne |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ano |
| Displej - jas (nits): | 400 |
| Displej - rozlíšenie: | 2880x1800 |
| Displej - typ: | Lesklý |
| Displej - uhlopriečka [palce]: | 14 |
| Displej - veľkosť: | 14" - 14,9" |
| Dotyk aktivní pero (v balení): | Ano |
| Express card: | Ne |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Gigabit ethernet: | Ne |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Hloubka (mm): | 12,9 |
| Hmotnost: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Hmotnost přesná (kg): | 1,2 |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konstrukce notebooku: | Klasická konstrukce |
| Materiál notebooku: | Hliník |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 4,8 |
| Model notebooku: | UX5406SA |
| Modelová rada: | ASUS Zenbook S 14 OLED |
| Modelová rada GPU: | Intel Arc 140V |
| MS Office: | Ano |
| Napájecí konektor: | USB - C |
| NFC: | Ne |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 120 |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | bez optické mechaniky |
| Pamäť - maximálna veľkosť: | 32 GB |
| Pamäť - počet volných slotov: | 0 |
| Pamäť - veľkosť (GB): | 32GB |
| Pamäť- počet slotov celkom: | 0 |
| Panel - typ: | OLED/AMOLED |
| Platforma Intel® Evo™: | Ano |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Podsvietenie klávesnice: | Ano |
| Polohovací zařízení: | TouchPad |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Přesný model CPU: | U7-258V |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Rozmer pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Sériový port: | Ne |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Šířka (mm): | 310,3 |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ baterie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 7 |
| Typ notebooku: | Pracovní notebook |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Typ SSD: | M.2 |
| USB 2.0 (počet): | 0 ks |
| USB 3.x: | Ano |
| USB 3.x (počet): | 1 ks |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 ks |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Vstup mikrofon: | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 65 W |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Výstup DisplayPort: | Ne |
| Výstup DVI: | Ne |
| Výstup HDMI: | Ano |
| Výstup mini DisplayPort: | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI: | Ne |
| Výstup sluchátka: | Ano |
| Výstup VGA: | Ne |
| Výška (mm): | 214,7 |
| Webová kamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| WiDi: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 2,2 |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Zdroj: | Externí |
| Značka: | Asus |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
