EIZO FlexScan/EV3240X-WT/31,5"/IPS/4K UHD/60Hz/5ms/White/5R
Kód: 20833000383Podrobný popis
OBECNÉČíslo produktu:EV3240X-WT
Barva přístroje:bílá
Oblast použití:Kancelář
Produktová řada:FlexScan
EAN:4995047065272
OBRAZOVKA
Úhlopříčka [palce:31,5
Úhlopříčka [cm]:80
Formát:16:9
Viditelná plocha obrazu (šířka × výška) [v mm]:697 x 392
Ideální a doporučené rozlišení:3840 x 2160 (4K UHD)
Rozteč bodů [v mm]:0,182 x 0,182
Hustota pixelů [v ppi]:140
Podporovaná rozlišení:3840 x 2160 (4K UHD), 2560 x 1440, 1920 x 1200, 1920 x 1080 (Full HD), 1680 x 1050, 1600 x 1200, 1280 x 1024, 1024 x 768, 800 x 600, 720 x 400, 640 x 480
Technologie panelu:IPS
Max. pozorovací úhel ve vodorovném směru:178
Max. pozorovací úhel ve svislém směru:178
Zobrazitelné barvy nebo stupně šedé:16,7 mil. barev (DisplayPort, 8 bitů), 16,7 mil. barev (HDMI, 8 bitů), 16,7 mil. barev (USB-C, 8 bitů)
Barevná paleta/tabulka LUT:Více než 1,06 mld. barev / 14 bitů
Max. barevný prostor (obvykle):sRGB (100%)
Max. jas (obvykle) [cd/m2]:350
Max. kontrast (obvykle):2000:1
Reakční doba změna šedášedá (obvykle) [ms]:5
Max. obnovovací frekvence [v Hz]:60
Typ podsvícení:LED
FUNKCE A PROVOZ
USB-C docking:ANO
KVM switch:ANO
Standardní režimy barev/stupňů šedé:2x user mode, sRGB, Paper, Movie, DICOM
Křivka stupňů světlosti DICOM:ANO
Auto EcoView:ANO
EcoView Index:ANO
EcoView Optimizer:ANO
Overdrive:ANO
Odstraňování chvění obrazu hybridním řízením:ANO
Dekodér HDCP:ANO
Automatické rozpoznávání vstupního signálu:ANO
Picture-by-Picture:ANO
Vestavěné reproduktory:(4 Watt / 2 + 2 Watt)
Jazykové verze nabídky na obrazovce (OSD):de, en, fr, es, it, se
Možnosti nastavení:Barevný režim, Jas, Kontrast, Barevná teplota/Bílý bod, Gama, Overdrive, Barevný odstín, Sytost barev, Picture-by-Picture, Rozlišení, Škálování, Poloha obrazu, Input Range, Jazyk OSD, Vstup signálu, Všechny funkce EcoView, Hlasitost
Funkce Button Guide:ANO
Vestavěný zdroj:ANO
PŘIPOJENÍ
LAN/RJ-45:ANO
Vstupní konektory:2x HDMI (HDCP 1.4/2.3), DisplayPort (HDCP 1.3/2.3), USB-C (DisplayPort Alt Mode, HDCP 1.3/2.3)
Technické údaje USB:USB 5Gbps (USB 3)
Konektory USB pro upstream:1 x type C (DisplayPort Alt Mode, napájení 94 W max.), 1 x type B
Konektory USB pro downstream:1 x type C (dobíjení akumulátorů výkonem 15 W), 3 x type A
Síťové rozhraní:RJ-45
LAN standardy:IEEE802.3ab (1000BASE-T)
Grafický signá:USB-C, DisplayPort, HDMI (RGB, YUV)
Zvukový vstup:USB-C, DisplayPort, HDMI
Zvukový výstup:2 x 3,5 mm stereo jack konektor (Sluchátka, Line Out)
ELEKTRICKÉ ÚDAJE
Horizontální/vertikální frekvence:USB-C: 31-134 kHz / 29-61 Hz; DisplayPort: 31-134 kHz / 29-61 Hz; HDMI: 31-135 kHz / 29-61 Hz
Příkon (obvyklý) [ve wattech]:18
Maximální příkon [ve wattech]:196 (při maximálním jasu a současném využití všech vstupů signálu a rozbočovače USB)
Úsporný režim [ve wattech]:0.35
Energetická třída:D
Spotřeba energie/1000 h [v kWh]:21
Správa napájení:AC 100-240V, 50/60Hz
Napájení přes USB-C:94
Power management:ANO
ROZMĚRY A HMOTNOST
Rozměry (včetně stojanu) (šířka x výška x hloubka) [v mm]:712 x 427-622 x 242-251
Hmotnost (včetně stojanu) [v kg]:9.4
Rozměry (bez stojanu) (šířka x výška x hloubka) [v mm]:712 x 415 x 59
Hmotnost (bez stojanu) [v kg]:6.7
Možnost otáčení stojanu:90
Naklápění:5 / 35
Výškové/příčné otáčení (Pivot):90° (ve směru hodinových ruček)
Výšková nastavitelnost [v mm]:195
Rozteč otvorů VESA:100 x 100
Certifikace:CE, UKCA, CB, TÜV/GS, TÜV/Ergonomics (včetně ISO 9241-307), TCO Certified Generation 9, EPEAT 2018 (US), TÜV/Blue Low Light Content, TÜV/Flicker Free, RCM, cTÜVus, FCC-B, CAN ICES-3 (B), TÜV/S, PSE, VCCI-B, EPA ENERGY STAR, RoHS, WEEE, China RoHS, CCC
EPEAT:EPEAT 2018 Gold (US)
Součástí balení:USB-/signal kabel (USB-C - USB-C), Příručka via download, Napájecí kabel, Stručný návod
Záruční doba:5 let nebo 30 000 provozních hodin, podle toho, co nastane dřív
Dodatočné parametre
| Kategória: | PC Monitory |
|---|---|
| EAN: | 4995047065272 |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Barva: | Bílá |
| Doba odozvy (ms): | 5 |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| DP počet: | 1 |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ano |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| Hmotnost (kg): | 9,4 |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 350 |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor LAN RJ-45: | Ano |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Kontrast (statický): | 2000:1 |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | EV3240X |
| Modelová rada: | EIZO FlexScan |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Otočenie na výšku - pivot: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178 |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Rozlíšenie (šxv): | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Rozmer (ŠxVxH mm): | 712x427x242 |
| Rozmer VESA uchytenia: | 100 x 100 mm |
| Rozteč bodů (mm): | 0,182 x 0,182 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Spotřeba energie (W): | 18 |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | D923030376 |
| Třída energetické účinnosti: | D |
| Typ obrazovky: | LCD IPS/PLS |
| Uhlopriečka: | 30" - 32" |
| Uhlopriečka presná("): | 31,5 |
| Verzia HDMI: | Verze 1.4 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon repro (W): | 4 W |
| Výškovo nastavitelný stojan: | Ano |
| Záruka: | 5 let |
| Zdroj: | Interní |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
