HP 27/cr0000nc/27"/FHD/R3-7320U/8GB/512GB SSD/AMD int/W11H/Black/2R
Kód: HP-8E9Z6EAPodrobný popis
HP All-in-One kombinuje výkon stolního počítače a atraktivní design moderního displeje.Model:HP AiO 27-cr0000nc
Tenký 27" stolní počítač HP All-in-One pomáhá zvýšit produktivitu a snížit dopad na životní prostředí.
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: AMD Ryzen™ 3 7320U (základní frekvence 2,4 GHz, max. zvýšený takt 4,1 GHz, 4 MB mezipaměti L3, 4 jádra, 8 vláken)
Paměť: 8GB paměť LPDDR5-5500 MHz RAM (integrovaná)
Počet slotů (celkem/volných): 0/0
Grafická karta: AMD Radeon
Pevný disk: SSD 512 GB PCIe® NVMe™ M.2
Optická jednotka: není
Monitor: 68,6cm (27”) displej IPS s rozlišením FHD (1 920 x 1 080), tenkým rámečkem na třech stranách, antireflexní úpravou, 300 nity a 72% NTSC
Dotykový: Ne
Web kamera: 1080p sklopná infračervená kamera HP True Vision FHD
Zadní porty
*1x SuperSpeed USB Type-C® s přenosovou rychlostí signálu 5 Gb/s
*2x SuperSpeed USB Type-A s přenosovou rychlostí signálu 5 Gb/s;
*2x USB 2.0 Type-A
*1x výstup HDMI 1.4
*1× RJ-45 (LAN)
*1× kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon
Čtečka paměťových karet: Ne
Zvuk: 2× reproduktor 2 W
Síť: LAN 10/100/1000 GbE
Wi-Fi: Realtek RTL8852BE Wi-Fi 6 (2x2) a Bluetooth® 5.3 (podpora gigabitových přenosových rychlostí)
Napájení: 90 W napájecí adaptér Smart AC
Rozměry (Š x H x V): 61,25 x 18,62 x 44,09 cm
Hmotnost: 6,42 kg
Barva: Černá
Klávesnice: Černá kabelová klávesnice HP 125 USB
Polohovací zařízení: Černá kabelová klávesnice HP 125 USB
Záruka: 2 roky v servisním středisku
Pro správnou kompatibilitu Care Packu, využijte HP portál
https://cpc2.ext.hp.com/?countries=CZ
Dodatočné parametre
| Kategória: | All In One PC |
|---|---|
| EAN: | 196786223099 |
| Barva: | Černá |
| BlueTooth: | Ano |
| Bluetooth verze: | 5.3 |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Disk - celková veľkosť (GB): | 512 |
| Disk - kapacita eMMC (GB): | Ne |
| Disk - kapacita HDD (GB): | Ne |
| Disk - kapacita SSD (GB): | 512GB SSD |
| Disk - typ: | SSD |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| DP (počet): | 0 ks |
| DVI (počet): | 0 ks |
| eSATA: | Ne |
| Ethernet: | 1 Gbs |
| Generácia/rada CPU: | AMD řady 7000 |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| HDMI (počet): | 1 ks |
| Klávesnice: | Drátová USB |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 4,1 |
| mini/micro HDMI (počet): | 0 ks |
| Model: | 27-cr0000nc |
| Modelová rada: | HP 27 |
| Modelová rada GPU: | AMD Radeon 610M Graphics |
| Myš: | Drátová USB |
| Operační paměť přesná (GB): | 8GB (1x 8GB) |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Optická mechanika: | Ne |
| Pamäť - počet volných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť: | 5500 MHz |
| Pamäť - veľkosť (GB): | 8GB |
| Pamäť Intel Optane: | Ne |
| Pamäť- počet slotov celkom: | 0 |
| Počet jadier CPU: | 4 |
| Počet USB portov (celkem): | 5 |
| Prevedenie: | All-in-one řešení |
| Přesný model CPU: | R3-7320U |
| PS/2 (zadní): | 0 ks |
| Rozhraní SSD: | PCI-Express NVMe |
| Rozlíšenie (šxv): | 1920 x 1080 |
| Sériový port (počet): | 0 ks |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ne |
| TPM 2.0: | Ano |
| TV tuner: | Ne |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 3 |
| Typ obrazovky: | LCD IPS |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Typ SSD: | M.2 |
| Uhlopriečka: | 25" a více |
| Uhlopriečka presná("): | 27 |
| USB 2.0 (přední): | 0 ks |
| USB 2.0 (zadní): | 2 ks |
| USB 3.x (přední): | 0 ks |
| USB 3.x (zadní): | 2 ks |
| USB 3.x Type-C (přední): | 0 ks |
| USB 3.x Type-C (zadní): | 1 ks |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadní): | 0 ks |
| VGA (počet): | 0 ks |
| Výkon zdroje (W): | 90 |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Výstup DisplayPort: | Ne |
| Výstup DVI: | Ne |
| Výstup HDMI: | Ano |
| Výstup mini/micro HDMI: | Ne |
| Výstup na sluchátka/repro: | Ano |
| Výstup VGA: | Ne |
| Výškovo nastavitelný stojan: | Ne |
| Webkamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 2,4 |
| Záruka: | 2 Roky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
