HP/527pq/27"/IPS/QHD/100Hz/5ms/Blck-Slvr/3R
Kód: HP-9D9S0UTPodrobný popis
27“ monitor HP Series 5 Pro QHD – 527pqS 27" monitorem HP Series 5 Pro s rozlišením QHD vytěžíte z pracovního dne víc. Vytříbená vizuální čistota a konfigurovatelné prvky integrované do elegantního, moderního designu vám pomohou nastavit si monitor tak, aby vyhovoval vašemu způsobu práce, ať už pracujete kdekoli.
*HP Eye Ease
*Rozlišení QHD
*IPS
Typ obrazovky: IPS
Úhlopříčka [palce]: 27
Rozlišení: QHD (2 560 x 1 440)
Rozteč bodu [mm]: 0,23
Obnovovací frekvence [Hz]: 100
Poměr stran: 16:9
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 1500:1
Odezva [ms]: 5
Barvy zobrazení: 16,7mil.
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Konektory:
*1x HDMI 2.0
*1x DisplayPort 1.2
*4x USB Type-A s přenosovou rychlostí signálu 5 Gb/s (1x nabíjecí)
*1x USB-B
HDCP: Ano, DisplayPort a HDMI
Napájení: Interní, 100–240 V AC 50/60 Hz
Stand By režim [W]: 0,5
Třída energetické náročnosti: E
Montáž na zeď: 100 × 100 mm
Naklápění monitoru: Výška 150mm, Naklonění -5 až +20°, Otočení +-45°, Otočný bod +-90°
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 613,4 × 228,9 × 543,8
Hmotnost [kg]: 6,2
Obsah balení: Monitor; Kabel DisplayPort™; Kabel HDMI; Záruční list; Kabel USB Type-B na Type-A; Úvodní leták;
Napájecí kabel AC
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | PC Monitory |
|---|---|
| EAN: | 198122904709 |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Barva: | Černo-stříbrná |
| Doba odozvy (ms): | 5 |
| DP počet: | 1 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| FreeSync 2: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Hmotnost (kg): | 6,2 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 5,1 do 10 kg |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 350 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 251 - 400 |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor LAN RJ-45: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Kontrast (statický): | 1500:1 |
| Model: | 527pq |
| Modelová rada: | HP |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 100 |
| Otočenie na výšku - pivot: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ne |
| Rozlíšenie - štandard: | QHD |
| Rozlíšenie (šxv): | 2560x1440 |
| Rozmer (ŠxVxH mm): | 613,4 × 228,9 × 543,8 |
| Rozmer VESA uchytenia: | 100 x 100 mm |
| Rozteč bodů (mm): | 0,23 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Spotřeba energie (W): | 22 |
| Třída energetické účinnosti: | E |
| Typ obrazovky: | LCD IPS/PLS |
| Uhlopriečka: | 25" - 27" |
| Uhlopriečka presná("): | 27 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| VESA standard: | Ano |
| Výškovo nastavitelný stojan: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 3 Roky |
| Zdroj: | Interní |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
