HP ZBook/16 G11/R7-8845HS/16"/WUXGA/32GB/1TB SSD/RTX1000Ada/W11P/Silver/4RNBD
Kód: HP-8T0Q0EAPodrobný popis
HP ZBook Power 16 G11
Operační systém:Windows 11 Pro
Procesor: AMD Ryzen 7 8845HS (8 jader, 16 vláken, 3,8/5,1 GHz, 16 MB cache)
Paměť:32GB DDR5-5600 (2× 16GB)
Počet slotů (celkem/volné):2 sloty SODIMM (2/0)
Maximální velikost:64GB
Pevný disk:1 TB M.2 SSD PCIe Gen 4x4 2280 NVMe TLC
Optická mechanika:ne
Čtečka paměťových karet:SD card reader
Displej:40,6cm (16”) displej IPS s rozlišením WUXGA (1 920 x 1 200), antireflexní úpravou, 400 nity a 100% sRGB
Grafická karta:
* samostatná grafická karta NVIDIA RTX 1000 ADA (6GB vyhrazené paměti)
Audio:dva stereofonní reproduktory Bang & Olufsen, integrovaný mikrofon
Web kamera:IR 5MP
Polohovací zařízení:Touchpad
Podsvícená klávesnice:ano
Numerická klávesnice:ano
Čtečka otisků prstů:ano
Čtečka čipových karet:ano
Síť:ne
Bezdrátová komunikace:
Realtek Wi-Fi 6E RTL8852CE (2x2)
Bluetooth® 5.3
Porty USB:
* 2x SuperSpeed USB Type-A (přenosová rychlost signálu 5Gb/s, 1x nabíjení)
* 2x Thunderbolt™ 4* with USB4 Type-C (přenosová rychlost signálu 40 Gb/s, USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4)
Ostatní:
* 1x HDMI 2.1
* 1x RJ-45
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
* 1x nano slot pro bezpečnostní zámek
* 1x čtečka karet Smart Card
Podpora TPM 2.0:ano
Baterie:6článková li-polymerová baterie (83 Wh)
Výdrž baterie:11 hodin a 15 minut
Napájení:adaptér 150 W Slim Smart adapter
Barva:stříbrná
Rozměry:35,94 x 25,1 x 2,29 cm
Hmotnost:2,04 kg
TCO Certified: Ano
Záruka:4 roky NBD
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pracovné stanice - AMD |
|---|---|
| EAN: | 198415579355 |
| Barva: | Stříbrná |
| Baterie - články: | 6 článků |
| Baterie - kapacita (Wh): | 83 |
| BlueTooth: | Ano |
| Bluetooth verze: | 5.3 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Čítačka kariet: | Ano |
| Čtečka čipových karet: | Ano |
| Čtečka otisku prstů: | Ano |
| Datový modul: | Ne |
| Disk - kapacita eMMC (GB): | Ne |
| Disk - kapacita HDD (GB): | Ne |
| Disk - kapacita SSD (GB): | 1TB SSD |
| Disk - kapacita UFS (GB): | Ne |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas (nits): | 400 |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Displej - typ: | Antireflexní |
| Displej - uhlopriečka [palce]: | 16 |
| Displej - veľkosť: | 16" |
| Express card: | Ne |
| Generácia/rada CPU: | AMD řady 8000 |
| Gigabit ethernet: | Ne |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Hloubka (mm): | 22,9 |
| Hmotnost: | Standardní od 2,01 do 2,5 kg |
| Hmotnost přesná (kg): | 2,04 |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konstrukce notebooku: | Klasická konstrukce |
| Materiál notebooku: | Hliník a kov |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 5,1 |
| Model notebooku: | 16 G11 |
| Modelová rada: | HP ZBook |
| Modelová rada GPU: | NVIDIA RTX 1000 Ada 6 GB |
| NFC: | Ne |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | bez optické mechaniky |
| Pamäť - maximálna veľkosť: | 64 GB |
| Pamäť - počet volných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť: | 5600 MHz |
| Pamäť - veľkosť (GB): | 32GB |
| Pamäť Intel Optane: | Ne |
| Pamäť- počet slotov celkom: | 2 |
| Panel - typ: | IPS |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Počet paměti RAM: | 32GB (2x 16GB) |
| Podpora RAID: | Ne |
| Podsvietenie klávesnice: | Ano |
| Polohovací zařízení: | TouchPad |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Přesný model CPU: | R7-8845HS |
| Rozlíšenie webkamery: | 5MP |
| Rozmer pamäte: | SODIMM |
| Sériový port: | Ne |
| Šířka (mm): | 359,4 |
| TCO Certified: | Ano |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ baterie: | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 7 |
| Typ notebooku: | Pracovní notebook |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| USB 2.0 (počet): | 0 ks |
| USB 3.x: | Ano |
| USB 3.x (počet): | 2 ks |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 ks |
| Veľkosť pamäte VGA: | 6 GB |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Vstup mikrofon: | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 150 W |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Výstup DisplayPort: | Ne |
| Výstup DVI: | Ne |
| Výstup HDMI: | Ano |
| Výstup mini DisplayPort: | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI: | Ne |
| Výstup sluchátka: | Ano |
| Výstup VGA: | Ne |
| Výška (mm): | 251 |
| Webová kamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| WiDi: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 3,8 |
| Záruka notebooku: | 4RNBD |
| Zdroj: | 150 W |
| Značka: | HP |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
