iiyama G-Master/G2770HSU-B6/27"/IPS/FHD/180Hz/0,2ms/Black/3R
Kód: 20801780001GB27502Podrobný popis
iiyama G-Master G2770HSU-B6
27" monitor s 0,2ms (MPRT) dobou odezvy a obnovovací frekvencí 180 Hz zajišťuje plynulé hraní
* Adaptive Sync
* Black Tuner
* TÜV Flicker-free
* TÜV Low Blue Light
Typ obrazovky:Fast IPS
Úhlopříčka:27"
Rozteč pixelů:0,311mm
Rozlišení:1920x1080
Obnovovací frekvence:180Hz
Poměr stran:16:9
Povrch displeje:matný
Jas:300cd/m2
Kontrast:1000:1
Odezva:0,2ms (MPRT)
Pozorovací úhly (horizontální/vertikální):178°/178°
Počet barev:16,7 milionů (8bit)
Reproduktor:2x 2W
Porty:
* 1x DisplayPort 1,2
* 2x HDMI (v1.4)
* 4x USB 3.2 Gen 1 typ A
* 1x sluchátkový konektor 3,5mm
* 1x napájecí konektor
* 1x bezpečnostní slot Kensington
Napájení:interní, 100-240V, 50/60Hz
Spotřeba:16 W
Stand By režim:0,5 W
Montáž na zeď:VESA 100x100mm
Naklápění monitoru:
* naklonění: ano (+23° ~ -5°)
* otočení: ne
* pivot: ne
* nastavení výšky: ne
Barva:černá
Rozměry:613x557,5x213mm
Hmotnost:5,4kg
Záruka:3 roky
Odkaz na stránku výrobce:https://iiyama.com/gl_en/products/g-master-g2770hsu-b6/
Dodatočné parametre
| Kategória: | PC Monitory |
|---|---|
| EAN: | 4948570123971 |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Barva: | Černá |
| Doba odozvy (ms): | 0,2 |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| DP počet: | 1 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Herní provedení: | Ano |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 300 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 251 - 400 |
| Komponentní video: | Ne |
| Kompozitní video: | Ne |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Kontrast (statický): | 1000:1 |
| Model: | G2770HSU-B6 |
| Modelová rada: | iiyama G-Master |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 180 |
| Otočenie na výšku - pivot: | Ne |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie - štandard: | Full HD |
| Rozlíšenie (šxv): | 1920x1080 (Full HD) |
| Rozmer VESA uchytenia: | 100 x 100 mm |
| Rozteč bodů (mm): | 0,311 |
| Spôsob použitia: | Herní |
| Spotřeba energie (W): | 16 |
| Třída energetické účinnosti: | D |
| Typ obrazovky: | LCD IPS/PLS |
| Uhlopriečka: | 25" - 27" |
| Uhlopriečka presná("): | 27 |
| Verzia HDMI: | Verze 1.4 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon repro (W): | 4 W |
| Výškovo nastavitelný stojan: | Ne |
| Záruka: | 3 Roky |
| Zdroj: | Interní |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
