iiyama G-Master/GB2766HSU/27"/VA/FHD/165Hz/1ms/Black/3R
Kód: 20801780001GB2766PPodrobný popis
Ponořte se do hry...*Zakřivený 1500R
*FreeSync Premium
*BLACK TUNER
*Redukce modrého světla
*Bez blikání
*HDR
Typ obrazovky: VA
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 27", 68.5 cm
Rozlišení: 1920 x 1080 @165Hz (2.1 megapixel Full HD)
Rozteč bodu [mm]: 0.311 mm
Obnovovací frekvence [Hz]: 165 Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: matný povrch
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 3000:1
Odezva [ms]: 1 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/178°
Počet barev: 16.7 mln
Reproduktory: 2 x 2 W
Konektory:
*HDMI: x2 (v.2.0)
*DisplayPort: x1 (v.1.4)
*USB HUB: x2 (v.2.0 DC5V, 500mA)
*HDCP: Ano
*Konektor pro sluchátka: Ano
Napájení: AC 100 - 240V, 50/60Hz
Spotřeba [W]: 28 W
Stand By režim [W]: 0.5 W
Třída energetické náročnosti: E
Montáž na zeď: 100 x 100 mm
Naklápění monitoru:
*Výškově nastavitelný: 130 mm
*Úhel náklonu: 18° nahoru; 5° dolů
Barva: matná černá
Rozměry (ŠxVxH mm): 610.5 x 409.5 (539.5) x 256 mm
Hmotnost [kg]: 5.7 kg
Obsah balení:
*Kabely: napájecí, USB, DP
*Ostatní: uživatelský manuál, instrukce bezpečnosti
Záruka: 36 měs.
https://iiyama.com/gl_en/products/g-master-gb2766hsu-b1/
Dodatočné parametre
| Kategória: | PC Monitory |
|---|---|
| EAN: | 4948570118878 |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Barva: | Černá |
| Doba odozvy (ms): | 1 |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| DP počet: | 1 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ano |
| FreeSync 2: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Herní provedení: | Ano |
| Hmotnost (kg): | 5,7 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 5,1 do 10 kg |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 250 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 100 - 250 |
| Komponentní video: | Ne |
| Kompozitní video: | Ne |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Kontrast (statický): | 3000:1 |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | GB2766HSU |
| Modelová rada: | iiyama G-Master |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 165 |
| Otočenie na výšku - pivot: | Ne |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie - štandard: | Full HD |
| Rozlíšenie (šxv): | 1920x1080 (Full HD) |
| Rozmer (ŠxVxH mm): | 610,5 x 409,5 (539,5) x 256 |
| Rozmer VESA uchytenia: | 100 x 100 mm |
| Rozteč bodů (mm): | 0,311 |
| Spôsob použitia: | Herní |
| Spotřeba energie (W): | 28 |
| Třída energetické účinnosti: | E |
| Typ obrazovky: | LCD VA/PVA/MVA |
| Uhlopriečka: | 25" - 27" |
| Uhlopriečka presná("): | 27 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon repro (W): | 4 W |
| Výškovo nastavitelný stojan: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 3 Roky |
| Zdroj: | Interní |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
