iiyama ProLite/XCB4594DQSN-B1/44,5"/VA/5120x1440/165Hz/0,8ms/Black/3R
Kód: 20801780000ZXZ45Podrobný popis
*DQHD*1500R
*USB-C Dock
*KVM SWITCH
*VA
*3stranný bez okrajů
Typ obrazovky: VA
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 44.5"
Rozlišení: 5120 x 1440 @165Hz (7.4 megapixel DQHD)
Rozteč bodu [mm]: 0.212 mm
Obnovovací frekvence [Hz]: 165 Hz
Poměr stran: 32:9
Povrch displeje: s matnou povrchovou úpravou
Jas [cd/m2]: 450
Kontrast: 3000:1
Odezva [ms]: 0.8 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/178°
Počet barev: 16.7 mln 8bit (sRGB: 99%; NTSC: 93%)
Reproduktory: 2 x 3W
Konektory:
*Vstupní porty: HDMI x2 (v. 2.1)/ DisplayPort x1 (v. 1.4)
*USB HUB: x3 (v. 3.2 (Gen 1, 5Gbit; DC5V, 900mA))
*USB-C: x1 (Power delivery 90W)
*USB-C DOCK: x1 (Power delivery 90W, LAN, USB v. 3.2 (Gen 1, 5Gbit))
*HDCP: ano
*Konektor pro sluchátka: ano
*RJ45 (LAN): x1
Napájení: interní, AC 100 - 240V, 50/60Hz
Spotřeba [W]: 37 W
Stand By režim [W]: 0.5 W
Třída energetické náročnosti: F
Montáž na zeď: 200 x 100 mm
Naklápění monitoru:
*Úpravy polohy: výška, náklon
*Výškově nastavitelné: 130 mm
*Úhel náklonu: 20° nahoru; 3° dolů
Barva: matná, černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 1090 x 409 (539) x 275 mm
Hmotnost [kg]: 11.2 kg
Obsah balení:
*Kabely: napájecí, USB, HDMI, DP, USB-C
*Ostatní: uživatelský manuál, instrukce bezpečnosti
Záruka: 36 měs.
https://iiyama.com/cz_cs/produkty/prolite-xcb4594dqsn-b1/
Dodatočné parametre
| Kategória: | PC Monitory |
|---|---|
| EAN: | 4948570122271 |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Barva: | Černá |
| Doba odozvy (ms): | 0,8 |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| DP počet: | 1 |
| Formát obrazu: | Panorama - 32:9 |
| FreeSync: | Ano |
| HDR: | HDR |
| Hmotnost (kg): | 11,2 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 10,1 do 15 kg |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 450 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 401 - 500 |
| Komponentní video: | Ne |
| Kompozitní video: | Ne |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor LAN RJ-45: | Ano |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Kontrast (statický): | 3000:1 |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | XCB4594DQSN-B1 |
| Modelová rada: | iiyama ProLite |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 165 |
| Otočenie na výšku - pivot: | Ne |
| Povrch displeja: | Matný |
| Power Delivery: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie (šxv): | 5120x1440 |
| Rozmer (ŠxVxH mm): | 1090 x 409 x 275 |
| Rozmer VESA uchytenia: | 200 x 100 mm |
| Rozteč bodů (mm): | 0,212 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Spotřeba energie (W): | 37 |
| Třída energetické účinnosti: | F |
| Typ obrazovky: | LCD VA/PVA/MVA |
| Uhlopriečka: | 43" - 46" |
| Uhlopriečka presná("): | 44,5 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon Power Delivery (W): | 90 W |
| Výkon repro (W): | 6 W |
| Výškovo nastavitelný stojan: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 3 Roky |
| Zdroj: | Interní |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
